Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rodzice przygotowali dla przedszkolaków inscenizację Chrztu Polski i zaślubin Mieszka I z Dobrawą - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rodzice przygotowali dla przedszkolaków inscenizację Chrztu Polski i zaślubin Mieszka I z Dobrawą
16-04-2016 00:21   Janusz Ludwiczak
W piątek w Przedszkolu nr 51 nad Magnolią z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski odbyła się inscenizacja wydarzeń z 966 roku, którą przygotowali rodzice dla swoich pociech.

Cały rok poświęcony jest w naszym przedszkolu patriotyzmowi w związku z tegorocznymi obchodami 1050 rocznicy chrztu Polski. Odbyło się szereg zajęć plenerowych, warsztatów, dzieci były na Ostrowie Tumskim, zwiedzały Katedrę. Obejrzały spektakle i inscenizacje. Zbliżyliśmy się do momentu kulminacyjnego, a więc inscenizacji o której mowa na początku. Jest to efekt pracy nauczycieli, rodziców i dzieci, podsumowuje zdobytą wiedzę i przybliża historię zdarzeń sprzed 1050 lat – wyjaśnia Klaudia Sobecka-Szcześniak, dyrektor Przedszkola nr 51.

Reżyserem i scenarzystą inscenizacji była jedna z nauczycielek, która w ramach stworzonej w naszym przedszkolu innowacji pedagogicznej "Artystyczne inspiracje" przygotowuje scenariusze i reżyseruje takie przedstawienia, w których uczestniczą rodzice, dzieci oraz pracownicy przedszkola – dodaje Klaudia Sobecka-Szcześniak.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: