Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Konstytucja głupcze!!!", "Sprzeciw przeciwko zakazowi parkowania" – protesty wokół Targów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Konstytucja głupcze!!!", "Sprzeciw przeciwko zakazowi parkowania" – protesty wokół Targów
15-04-2016 15:35   Janusz Ludwiczak
Na dachu jednej z kamienic przy ul. Śniadeckich ktoś powiesił transparent z napisem "Konstytucja głupcze!!!". Odbywające się na Targach Zgromadzenie Narodowe było również okazją do wielu innych protestów.

Zapewne transparent skierowany był do polityków PiS. "Tak Poznań wita PiS-owską władzę" – napisała autorka zdjęcia, Renata Żybura, na swoim Twitterze. Zdjęcie zostało zamieszczone również na profilu wielkopolskiego Komitetu Obrony Demokracji na Facebooku.

Z kolei przed wejściem głównym na Międzynarodowe Targi Poznańskie pojawiła się kobieta, która trzymała ze sobą transparent z hasłem: "Panie Jezu przepraszamy za sodomitów w sutannach, skrzywdzone milczeniem Wojtyły ofiary pedofilii, kobyły diabła uwodzące osoby konsekrowane, rzeź nienarodzonych zarodków, embrionów in vitro, płodów zabijanych kompromisem ustawy 7.I.1993. Jezu ufam Tobie".

Przy ul. Śniadeckich pojawili się również zwolennicy obecnej partii rządzącej, którzy przynieśli transparent z hasłami: "Dziękujemy Bogu za prawdziwie polski rząd, prezesa Kaczyńskiego i prezydenta, którzy dbają o dobro nas Polaków, a nie dla lewackich interesów rozsiadłych w międzynarodowych komisjach i mediach".

Na ul. Śniadeckich protestował również jednej z mieszkańców, którzy siedząc na krześle trzymał transparent z hasłem "Sprzeciw przeciwko zakazowi parkowania [tutaj zamieszczony został znak drogowy: zakaz parkowania] i braku organizacji".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Kwiatek dla Ewy" - koncert rozrywkowy dla Aktywnych 60+ w wykonaniu Piotra Jurkiewicza i Eugeniusza Cołty
Wstęp pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązujących

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: