Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

.:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Odcinek 2: Rewitalizacja i co dalej?
W środę 19 kwietnia odbyło się spotkanie z mieszkańcami Łazarza dotyczące rewitalizacji Poznania, a szczególnie tej części miasta. Zgromadzeni uczestnicy zgłaszali problemy dotyczące Łazarza. W sumie zgłoszono aż 46 problemy, z czego wybrano 5 najważniejszych.
Dwie godziny dyskusji, 2 godziny analiz. Pytanie tylko co osiągną te spotkania dotyczące rewitalizacji. Czy od razu poprawi się sytuacja na Łazarzu? Czy miasto spełni wnioski zgłaszane przez mieszkańców Poznania? Skomentuję to krótko. Zobaczmy jak miasto reaguje na listy, telefony i e-maile zgłaszane przez mieszkańców. Czy pomoże takie spotkanie jakie odbyło się w środę w Szkole Podstawowej nr 9 przy ulicy Łukasiewicza? Pożyjemy, zobaczymy. Dodam tylko, że było to pierwsze spotkanie w ramach cyklu "Miejski Program Rewitalizacji", ale z pewnością nie ostatnie.


W kolejnym odcinku:
Z Łazarza do Półwiejskiej?

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: