Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzień Patrona obchodzono w "Dziewiątce" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzień Patrona obchodzono w "Dziewiątce"
29-04-2015 06:52   
W Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się uroczystości związane z obchodem Dnia Patrona, którym jest dr Franciszek Witaszek.

Podczas uroczystości siedmiu uczniów z klas szóstych zostało wyróżnionych wpisem do Księgi Patrona. Uczniom osiągającym najlepsze wyniki w nauce wręczono wyróżnienia.

Podczas części artystycznej uczniowie w wzruszający sposób opowiadali o historii kraju i marzeniach związanych z lepszą Polską. Uczniowie klas młodszych chcieliby, aby "jak zegar był świat - po każdym TiK było TaK ".

Chciałbym aby nie było nigdzie wojen. Myślę że to życzenie jest bardzo ważne dla wielu ludzi na kuli ziemskiej. Wojna powoduje śmierć cierpienie i zniszczenia. Chciałbym żeby wszędzie zapanował pokój bo wtedy można bawić się uczyć i pracować. Ludzie powinni swoje problemy rozwiązywać drogą pokojową. Będą wówczas dla innych życzliwi i sympatyczni. Będą sobie pomagać a Ty Świecie staniesz się piękniejszy - życzył Piotr, uczeń "Dziewiątki".

Beata Jackowiak


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: