Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jarosław Pucek nie będzie już kierował ZKZL - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
                                                                              29. Dni Łazarza:       [serwis informacyjny]       [program 29.Dni Łazarza]

Jarosław Pucek nie będzie już kierował ZKZL
04-04-2015 00:56   Janusz Ludwiczak
Paweł Augustyn został nowym prezesem Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych.

Rada Nadzorcza spółki ZKZL zdecydowała o powołaniu na stanowisko prezesa Pawła Augustyna, od 2006 roku dyrektora zarządzającego w polskim oddziale hiszpańskiej firmy Restaura. Jego kandydatura została wyłoniona w procedurze konkursowej.

Przyjęliśmy bardzo wysokie standardy. Procedura była wieloetapowa, bardzo wnikliwa i dociekliwa. Wybraliśmy najlepszego kandydata - mówi Eryk Kosiński, przewodniczący Rady Nadzorczej ZKZL.

Dotychczasowemu prezesowi Jarosławowi Puckowi Rada Nadzorcza ZKZL zaproponowało stanowisko wiceprezesa, ten jednak odmówił złożonej propozycji.

Chciałbym poinformować, iż nie będę pełnił funkcji prezesa zarządu ZKZL w nowej kadencji. Rada nadzorcza przedstawiła mi ofertę pełnienia funkcji wiceprezesa spółki. Doceniając ten fakt, bardzo za to dziękuję, jednak nie przyjąłem tej propozycji. Niemniej mam jeszcze mniej więcej miesiąc pracy w tej firmie, zatem nie rozstajemy się - skomentował Jarosław Pucek.

Jarosław Pucek kierował ZKZL od 2009 roku. Poprzednio pracował jako koordynator zespołu prawnego w Poznańskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego, a następnie jako dyrektor ds. organizacyjno-prawnych w MPGM oraz w Spółdzielni Pracy Uniwersum na stanowisku główny specjalista ds. obsługi prawnej. Jest absolwentem prawa na UAM.


R E K L A M A

Komentarze (2)

05-04-2015 10:59:59
adonis
Tomasz Lewandowski stwierdza, że Jarosław Pucek zostawił ZKZL w lepszym stanie, niż go zastał. Wszyscy powtarzają to jak mantrę, razem ze zdaniem o empatycznym podejściu byłego prezesa do problemów lokatorskich. A my - jak zwykle - mamy odmienne zdanie i - jako pierwsi - wyrażamy wątpliwość co do tego czy Jarosław Pucek faktycznie zostawia ZKZL w lepszym stanie niż zastał. Główny powód do chwały Jarosława Pucka, to fakt "powstrzymania" fali narastających odszkodowań, które miasto Poznań zobowiązane jest płacić właścicielom prywatnych kamienic z brak dostarczenia mieszkań socjalnych. Sam pan były prezes chwalił się, że z 11 milionów w 2013 roku ograniczył skalę wypłacanych odszkodowań w 2014 roku do zaledwie 9,5 miliona. Pytanie tylko jak do tego doprowadził? Czy może zabezpieczył tak wiele mieszkań socjalnych? Nie! Prawnicy ZKZL - jako interwenient uboczny - zaskarżali wszystkie wyroki zasądzające lokale socjalne... i stąd ten "doskonały" wynik oraz "oszczędności". Za chwilę (już w tym roku) ruszy jednak fala roszczeń, które zostały utrzymane w sądzie drugiej instancji i będą to od razu odszkodowania za kilkanaście miesięcy (bo sądy drugiej instancji z reguły utrzymują w tych przypadkach wyroki sądów pierwszej instancji, a w związku z powyższym obowiązek zapłaty roszczenia pojawia się od chwili zasądzenia odszkodowania w pierwszej instancji. Przy takich - sięgających dziesiatek tysięcy złotych odszkodwaniach nie będzie zbyt wielu chętnych do ugód. Fala odszkodwań za chwilę zaleje ZKZL i Miasto Poznań. Jarosław Pucek zbyt dobrze o tym wie by przyjąć stanowisko zastępcy prezesa ZKZL. Lepiej odejść w glorii politycznego męczennika. KOMENTARZ z Facebook ŻŁY LOKATOR
04-04-2015 12:29:14
adonis
W Rzeczypospolitej chamom miejsca nie dajemy - Panie Pucek
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

do 29-05-2018
Łazarz
29 DNI ŁAZARZA: 24-29.05.2018
► WIĘCEJ: www.29dni.lazarz.pl

28

maj

09:00
Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Łukaszewicza 9/13
29. Dni Łazarza - Turniej piłki koszykarskiej łazarskich szkół podstawowych

10:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
29. Dni Łazarza - Spotkanie autorskie z Zofią Staniszewską

15:00
Przedszkole nr 39 "Leśne Ludki ul. Limanowskiego 23a
29. Dni Łazarza - Festyn słoneczny
Zapraszamy przyjaciół i sympatyków Łazarza - wejściówka to element ubioru w kolorze żółtym (słonecznym).

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
29. Dni Łazarza - Otwarcie wystawy "W Poznaniu dawniej i dziś" członków Poznańskiego Stowarzyszenia Pracy Twórczej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: