Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kampania kandydatów w Parku Kasprowicza, na Rynku Łazarskim i w Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kampania kandydatów w Parku Kasprowicza, na Rynku Łazarskim i w Parku Wilsona
14-03-2015 17:49   redakcja, eRTe
Wybory do Rad Osiedli już za tydzień. Mimo niesprzyjającej pogody sobotnie przedpołudnie było okazją dla kandydatów, aby zaprezentować się mieszkańcom dzielnicy.

O godz. 10 przed pływalnią w Parku Kasprowicza zaprezentowali się kandydaci startujący wspólnie pod hasłem "Razem dla Łazarza". To zarównoobecni radni, jak i ludzie, którzy do tej pory działali jako społecznicy. Wśród nich są: Ryszard Balcerzak, Bożena Banaszak, Dorota Batkowiak, Ewa Chwieszczenik, Adam Kaczmarek, Jakub Kozłowski, Hieronim Kozłowski, Eżbieta Kralkowska-Mielcarek, Maria Łazarz, Bogumiła Maćkowiak, Roman Modrzyński, Bartosz Nowacki, Jarosław Nowak, Filip Olszak, Piotr Pałgan, Maria Paradowska, Łukasz Prymas, Iwona Rajewicz-Szyba, Tomasz Wojciechowski, Maja Zbierska-Kawecka oraz Bogna Zielińska.

Grupę łączy wspólny program, w którym najważniejsze są zadania związane z dalszą rewitalizacją Rynku Łazarskiego, ulicy Głogowskiej i Parku Kasprowicza, poprawa bezpieczeństwa w dzielnicy i wspieranie łazarskich inicjatyw kulturalnych. Uczestnicy spotkania przeszli następnie na Rynek Łazarski, gdzie rozdawali ulotki i rozmawiali z potencjalnymi wyborcami.

Ruszamy w teren, to okazja by zaprezentować się mieszkańcom, ale i wsłuchać się w ich głosy, porozmawiać z Łazarzanami - powiedział Filip Olszak, kandydat koalicji "Razem dla Łazarza".

Natomiast o godzinie 11 trzech niezależnych kandydatów: Agnieszka Glapa, Liliana Krantz-Domasłowska i Zenon Kubiak spotkało się w Parku Wilsona.

Należy promować nowe twarze w Radzie Osiedla. Chociaż wszyscy startujący do Rady Osiedla mają podobne programy, to jednak ważne jest, kto je będzie realizował, warto postawić na ludzi, którym się chce - mówili kandydaci.

Niestety trzeba przyznać, że zainteresowanie ze strony mieszkańców było niewielkie. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że 22 marca nie zostaną w domach.


Komentarze (3)

16-03-2015 16:26:32
emeryt
Mam nadzieję, że do Rady nie zostaną wybrane osoby które są na bakier z prawem.
15-03-2015 15:36:28
Patry P.
Czyli zostało 33 osób, podejrzewam że niektóre osoby nawet w sobotę pracują więc nie mogli nigdzie się zjawić. Tak było w moim przypadku. Gdyby nie praca, podejrzewam że dołączył bym do tej trójki osób która pojawiła się w parku Wilsona :). Pozdrawiam.
15-03-2015 14:34:59
Liliana Krantz-Domasłowska
Proponuję trochę statystyki: do nowej Rady kandyduje 59 osób, w tym 14 to osoby ubiegajace się o reelekcję. Nowych twarzy na liscie jest wiec sporo - 45. Obecnie kandydaci ze starej Rady dołaczyli grukę 9. "nowych" tworząc grupę "Razem dla Łazarza". Pozostaje 36 osób na liście deklarujacych chęć działania przez 4 lata kadencji Nowej Rady. Grupa 3. osób, która nie włączyła się do tej listy, przyszła do parku Wilsona, to jedni z nich. Czy sa lub bedą lepsi od pozostałych, nie wiem, ale z pewnościa należa do tych, którym się "chce".
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: