Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kolędy na cztery chóry zabrzmiały w kościele Matki Boskiej Bolesnej {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kolędy na cztery chóry zabrzmiały w kościele Matki Boskiej Bolesnej {WIDEO}
12-01-2015 08:08   Janusz Ludwiczak
"Gdy śliczna Panna", "W dzień Bożego Narodzenia", a także łacińską "Adeste Fideles" oraz wiele innych kolęd można było usłyszeć podczas koncertu czterech chórów, który odbył się w niedzielne popołudnie w kościele Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej.

Kolędy polskie i zagraniczne, popularne i mniej znane zaśpiewały cztery chóry: Maria Wiktoria z Parafii Miłosierdzia Bożego w Poznaniu, chór Cantantes z Parafii Narodzenia Pańskiego na os. Batorego oraz chór Francesco przy parafii p.w. Św. Floriana w Wirach, a także gospodarze - chór Dolorosa z Parafii Matki Boskiej Bolesnej. Na zakończenie wszystkie chóry zaśpiewały wspólnie, razem z publicznością kolędę "Bóg się rodzi".

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: