Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Dmowskiego strażacy pokonali policjantów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Dmowskiego strażacy pokonali policjantów
01-06-2014 01:17   Janusz Ludwiczak
Z okazji 25. Dni Łazarza na boisku Szkoły Podstawowej nr 77 odbył się wyjątkowy mecz, w którym strażacy z jednostki gaśniczo-ratowniczej nr 2 zmierzyli się z policjantami z grunwaldzkiego komisariatu.

Na co dzień gaszą pożary i pilnują porządku, jednak w sobotę postanowili zamienić mundury na stroje sportowe. Policjanci zmierzyli się ze strażakami w specjalnym meczu z okazji 25. Dni Łazarza.

Sobotni mecz był powrotem do tradycji sprzed 10 lat. W 2004 roku rozegrany został mecz Księża - Policjanci.

Wracamy do tradycji. Podczas 15 Dni Łazarza, które odbyły się 10 lat temu, również tutaj na boisku przy Dmowskiego rozegrany został mecz Księża kontra Policjanci. Pierwotnie planowaliśmy również, by księża znów zagrali z policjantami. Zaprosiliśmy jednak strażaków z jednostki gasniczo-ratowicznej nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej - powiedział Wojciech Wośkowiak, współorganizator meczu, przewodniczący Rady Osiedla Św. Łazarz, Radny Miasta Poznania.

Mecz rozgrywany był 2x25 minut w sześcioosobowych składach. Do przerwy strażacy prowadzili 4:2. W drugiej połowie strażacy strzelili kolejne dwie bramki. Ostatecznie mecz Strażacy - Policjanci zakończył się w wynikiem 6:2. Mecz sędziował Sebastian Kozłowski, który przez wiele lat był sędzią Extraklasy.