Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Ale Musicale" pokazał Teatr Roma w Sali Ziemi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Ale Musicale" pokazał Teatr Roma w Sali Ziemi
25-04-2014 07:21   Janusz Ludwiczak
Artyści z Teatru Muzycznego Roma zaprezentowali największe przeboje ze znanych musicali. Zgromadzona w czwartkowy wieczór w Sali Ziemi publiczność mogła zobaczyć Pana Kleksa, Króla Lwa i Małą Syrenkę oraz wysłuchać utworów z musicalu Koty i Mamma Mia.

"Ale Musicale" to muzyczna podróż po największych scenach musicalowych świata. Spektakl rozpoczął się od Brodway’u, a zakończył na West Endzie. Obok takich tytułów jak "Taniec Wampirów", "LesMiserables" czy "Upiór w operze" blisko 3 tysiące osób w Sali Ziemi mogło również usłyszeć również utwory z i Gershwina.

Spektakl w reżyserii Sebastiana Gonciarza ujmował różnorodnością. Począwszy od minimalistycznych, lecz zachwycających muzycznie partii solowych (Edyta Krzemień - "Wyśniłam sen"), można było posłuchać romantycznych duetów (Ewa Lachowicz i Rafał Drozd w "Miss Saigon"), zobaczyć straszliwe Wampiry i zjawiskowe Koty. A wszystko to z towarzyszeniem znakomitej orkiestry po dyrekcją Jakuba Lubowicza i zespołu tanecznego.


Fot: Tomasz Nowak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: