Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od kolejek, po matrioszki i ręcznie robione krzesła z tapicerką Bitelsów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od kolejek, po matrioszki i ręcznie robione krzesła z tapicerką Bitelsów
14-04-2014 01:17   Janusz Ludwiczak
Ponad 40 wystawców z całej Polski podpowiadało co kupić "na zajączka" podczas Festiwalu Prezentów oraz Targów Rękodzieła, Modelarstwa i Wyrobów Artystycznych.

W miniony weekend w hali Arena odbył się Festiwal Prezentów oraz Targów Rękodzieła, Modelarstwa i Wyrobów Artystycznych.

Zaprosiliśmy rękodzielników, którzy nie mają możliwości pokazać się przed świętami na jakichś targach. Mamy modelarstwo połączone z warsztatami, malowaniem figurek. Są stoiska historyczne, na których prezentowane są rekonstrukcje przedmiotów z IX, X i XI wieku. Wystawcy prezentują również ręcznie robione rzeźby i przedmioty użytkowe, a także elementy wystroju wnętrz jak krzesła ręcznie robione - powiedział Kamil Stachowiak, współorganizator imprezy.

W Arenie można było znaleźć gotowe ozdoby, elementy wystroju wnętrz, biżuterię, modele kolejek, matrioszki czy ręcznie robione krzesła, szczególnie dla fanów zespołu The Beatles czy Rolling Stones.

Kolejny Festiwal Prezentów oraz Targi Rękodzieła, Modelarstwa i Wyrobów Artystycznych odbędzie się w listopadzie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: