Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Zagadki Łazarza" i "Sprawunki ze Szczepem" - będą dwie Gry Miejskie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Zagadki Łazarza" i "Sprawunki ze Szczepem" - będą dwie Gry Miejskie
23-05-2013 00:34   Janusz Ludwiczak
W sobotę aż dwie Gry Miejskie rozegrane zostaną w ramach Dni Łazarza. Najpierw o godz. 9:00 na Rynku Łazarskim odbędą się "Sprawunki ze Szczepem Łazarz", a o godz. 14:00 w Parku Wilsona przeprowadzona zostanie Gra Miejska pod hasłem "Zagadki Łazarza".

"Łazarskie sprawunki" ze Szczepem Łazarz" - to hasło miejskiej gry terenowej, która rozegrana zostanie w sobotę o godz. 9:00 na Rynku Łazarskim.

Natomiast popołudniu w Parku Wilsona odbędzie się Gra Miejska - "Zagadki Łazarza".

W sobotę 25 maja o godz. 14:00 spotykamy się w Parku Wilsona, żeby przez następne dwie godziny spacerować, poznawać historię i ciekawostki dotyczące dzielnicy. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Uczestnicy będą rozwiązywać zagadki w grupach maksymalnie 4 osobowych - wyjaśnia Mikołaj Marcysiak.

Zgłoszenia do Gry Miejskiej "Zagadki Łazarza" można przesyłać na adres e-mailowy: zagadki.lazarza@gmail.com do 24 maja włącznie. Decyduje kolejność zgłoszeń (jest limit miejsc - 16 osób w czteroosobowych drużynach).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: