Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Międzynarodowy fenomen tańca irlandzkiego, zespół Lord of the Dance "stepował" w Arenie {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Międzynarodowy fenomen tańca irlandzkiego, zespół Lord of the Dance "stepował" w Arenie {WIDEO}
08-05-2013 01:26   Janusz Ludwiczak
Irlandzki zespół, stworzony i kierowany przez Michaela Flatleya wystąpił we wtorek w hali Arena, by zaprezentować pokaz mistrzowskiego tańca irlandzkiego oraz przenieść widzów do magicznych celtyckich miejsc. Tancerze wykonali ponad 151 tysięcy uderzeń butem w czasie swojego przedstawienia.

Już ponad 100 milionów ludzi w siedemdziesięciu krajach widziało występ Lord of the Dance – międzynarodowy fenomen tańca irlandzkiego. Zespół powstał w 1996 roku w Irlandii, a rok później jego tournée pobiło rekordy sprzedaży i uzyskało status najbardziej dochodowej trasy na świecie. Grupa nieprzerwanie od siedemnastu lat zapełnia sale teatralne, areny i stadiony. W samym Londynie Lord Of The Dance wystąpiło dwadzieścia jeden razy pod rząd na wypełnionym po brzegi Wembley. Fani do tej pory kupili ponad 1,2 milion płyt CD oraz prawie 14 milionów filmów ze spektakli.

We wtorek irlandzki zespół, stworzony i kierowany przez Michaela Flatleya wystąpił w Arenie, by zaprezentować pokaz mistrzowskiego tańca irlandzkiego oraz przenieść widzów do magicznych celtyckich miejsc.

Spektakl Lord of the Dance był magiczną przygodą, która z pomocą bajecznych obrazów i pięknych dźwięków, przeniosła publiczność do mitycznych miejsc. Historia opowiedziana w spektaklu to oparta na folklorze irlandzkim klasyczna opowieść o walce Dobra ze Złem, wyrażona poprzez uniwersalny język tańca. Mały Duch podróżuje w czasie, aby pomóc Panu Tańca chronić swój lud od ataków Don Dorcha, Pana Ciemności. Jednak bitwy i starcia przeplatają się z wątkiem miłosnym, pełnym wzlotów i upadków, namiętności i dramaturgii, a wszystko to w rytm pięknej, celtyckiej muzyki.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: