Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Turniej piłkarski z "Wiarą Lecha" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Turniej piłkarski z "Wiarą Lecha"
12-06-2008 02:02   Janusz Ludwiczak
Zespół "Dwie Siódemki" wygrał Łazarski Dziecięcy Turniej Piłkarski przeprowadzony przez Stowarzyszenie "Wiara Lecha".

W Łazarskim Dziecięcym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez łazarską sekcję Stowarzyszenie "Wiara Lecha" zagrały cztery drużyny – "Dwie Siódemki" ze Szkoły Podstawowej nr 77, "Tygryski dziewiątki" oraz "Tornado z dziewiątki" jak nazwa mówi z SP nr 9 oraz "SP 90".

Podczas turnieju odbyły się nie tylko rozgrywki piłkarskie, ale i konkursy wiedzy o Lechu Poznań, w żonglowaniu piłką i rzutach karnych.

Pierwszym meczu turnieju "Dwie Siódemki" (z SP77) pokonały "SP 90" 2:0 (do przerwy 1:0. W kolejnym meczu zmierzyły się zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 9 (tak zadecydowało losowanie meczów półfinałowych). "Tygryski Dziewiątki" przegrały 0:4 z "Tornadem z Dziewiątki".

W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się "SP 90" z "Tygrysami Dziewiątki" wygrywając 2:0.
Pierwsza połowa finału była dość niepewna. "Dwie Siódemki" remisowały 0:0 z "Tornadem z Dziewiątki". Dopiero zdobyty gol przez piłkarza Wojcieszka dał wygraną Łazarskiego Dziecięcego Turnieju Piłki Nożnej "Wiary Lecha" dla "Dwóch Siódemek" (1:0)