Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gimnazjalna Noc Nauki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Gimnazjalna Noc Nauki
23-11-2012 10:48   Janusz Ludwiczak
Gimnazjum nr 53 przy ul. Winklera zaprasza od godz. 16. uczniów klas szóstych szkół podstawowych na Gimnazjalną Noc Nauki, której celem będzie zbliżenie naukowców, nauczycieli i uczniów, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań - wszystko w atmosferze zabawy.

Dziś o godz. 16:00 w Gimnazjum nr 53 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego przy ul. Winklera 9/11 rozpocznie się Gimnazjalna Noc Nauki.

Noc Nauki, na którą zapraszamy uczniów klas szóstych szkół podstawowych. Celem imprezy jest zbliżenie naukowców, nauczycieli i uczniów, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań. Wszystko to w atmosferze zabawy - mówi Barbara Słowińska.

Każdy uczeń będzie mógł się przekonać, że nauka jest pasjonująca i ciekawa. W czasie spotkania odbędziemy podróż do starożytnego Egiptu śladami Tutenchamona. Z historii przeniesiemy się w świat współczesnej techniki i poznamy tajemnice robotyki. Nauczymy się jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Przekonamy się, że nauki przyrodnicze są pełne ciekawych zagadek, pomogą nam w tym doświadczenia chemiczne, prezentacje biologiczne, gry i zabawy geograficzne oraz spotkanie z niezwykłymi liczbami matematycznymi - dodaje Barbara Słowińska.

Gimnazjalna Noc Nauki, która potrwa do godz. 21:40 zorganizowana zostanie przy współpracy z pracownikami naukowymi i studentami Uniwersytetu Adama Mickiewicza.


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum lazarz.pl

ZOBACZ TAKŻE: Wybuchy, pokazy i reakcje {WIDEO}

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: