Przy Panoramie działa druga w Poznaniu Castorama
24-08-2012 22:29   Janusz Ludwiczak
Na terenie galerii handlowej Panorama przy ul. Góreckiej działający od września 2007 roku sklep sieci Brico Depot przemianowuje się na Castoramę.

Sklep Brico Depot był składem budowlanym sieci Castorama, która podjęła decyzję o zlikwidowaniu tych składów i przemianowaniu na standardowe sklepy Castorama. Sklep Brico Depot w Panoramie otwarty został 12 września 2007. Castorama modernizuje się przy otwartym sklepie. Oficjalne re-otwarcie Castoramy planowane jest na 12 września 2012. Powierzchnia sklepu będzie miała ponad 5400 m kw. powierzchni. Jesteśmy też w trakcie zagospodarowywania pierwszego piętra Galerii Handlowej Panorama - objaśnia Andrzej Klein z Galerii Handlowej Panorama.

W sąsiedztwie przy zbiegu ulic Krauthofera, Hetmańskiej i Dmowskiego już za kilka lat powstanie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe Metropolis, które planuje wybudować kielecki inwestor Echo Investments. Czy więc Panorama nie boi się konkurencji?

Panorama jest całkiem innym centrum handlowym i odróżnia się od nowoczesnych, dużych centrów, które tak naprawdę są takie same pod względem najemców – tych samych możemy spotkać praktycznie w każdym miejscu. Czego mielibyśmy się bać? Jeżeli ono powstanie, to przysporzyłby nowych klientów w tym rejonie Poznania, a i Panorama skorzystałaby na tym. Lecz prawdopodobieństwo powstania jest niewielkie. O budowie Metropolis mówi się od kilku lat, przypomnijmy że pierwotnie miało być otwarte w 2010 roku. Zapowiedzi Echo Investments na 2014 roku są też raczej nierealne, ponieważ prace mieli rozpocząć na wiosnę 2012, a tu nic! - dodaje Andrzej Klein.


Komentarze (1)

25-08-2012 17:10:00
De.
Nazwa zmieniona, ale ceny i asortyment ten sam. Bywam w castoramie przy ul. Murawa i tam mają większy wybór.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
XXXVIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

14

gru

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
IX Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

15

gru

I Liceum Ogólnokształcące ul. Bukowska 16
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-13:30

17:00
Rynek Łazarski
Granie na straganie czyli Świąteczny Rynek z Dziewiątką

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Kot w butach" w wykonaniu Teatru Krokodyl

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: