Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przy Panoramie działa druga w Poznaniu Castorama - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przy Panoramie działa druga w Poznaniu Castorama
24-08-2012 22:29   Janusz Ludwiczak
Na terenie galerii handlowej Panorama przy ul. Góreckiej działający od września 2007 roku sklep sieci Brico Depot przemianowuje się na Castoramę.

Sklep Brico Depot był składem budowlanym sieci Castorama, która podjęła decyzję o zlikwidowaniu tych składów i przemianowaniu na standardowe sklepy Castorama. Sklep Brico Depot w Panoramie otwarty został 12 września 2007. Castorama modernizuje się przy otwartym sklepie. Oficjalne re-otwarcie Castoramy planowane jest na 12 września 2012. Powierzchnia sklepu będzie miała ponad 5400 m kw. powierzchni. Jesteśmy też w trakcie zagospodarowywania pierwszego piętra Galerii Handlowej Panorama - objaśnia Andrzej Klein z Galerii Handlowej Panorama.

W sąsiedztwie przy zbiegu ulic Krauthofera, Hetmańskiej i Dmowskiego już za kilka lat powstanie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe Metropolis, które planuje wybudować kielecki inwestor Echo Investments. Czy więc Panorama nie boi się konkurencji?

Panorama jest całkiem innym centrum handlowym i odróżnia się od nowoczesnych, dużych centrów, które tak naprawdę są takie same pod względem najemców – tych samych możemy spotkać praktycznie w każdym miejscu. Czego mielibyśmy się bać? Jeżeli ono powstanie, to przysporzyłby nowych klientów w tym rejonie Poznania, a i Panorama skorzystałaby na tym. Lecz prawdopodobieństwo powstania jest niewielkie. O budowie Metropolis mówi się od kilku lat, przypomnijmy że pierwotnie miało być otwarte w 2010 roku. Zapowiedzi Echo Investments na 2014 roku są też raczej nierealne, ponieważ prace mieli rozpocząć na wiosnę 2012, a tu nic! - dodaje Andrzej Klein.


Komentarze (1)

25-08-2012 17:10:00
De.
Nazwa zmieniona, ale ceny i asortyment ten sam. Bywam w castoramie przy ul. Murawa i tam mają większy wybór.
Aktualności
Niezapominajka
18

cze

19:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Mesjasze" György Spiró, Aneta Groszyńska, Jan Czapliński, Marcin Kącki - Malta Festival 2018

21

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczystość zakończenia sezonu kulturalno-oświatowego 2017/2018 na Łazarzu

22

cze

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Powitanie lata" - dyskoteka Samorządu Wychowanków MDK3

do 23-06-2018
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

23

cze

Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festyn Charytatywny "Niebiescy Dzieciom"
w godz. 13:00-17:30

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: