Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Galeria "Na Strychu" ma już 5 lat {MP3} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Galeria "Na Strychu" ma już 5 lat {MP3}
26-07-2010 01:34   Janusz Ludwiczak
5-lecie swojej działalności obchodziła Galeria "Na Strychu" Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury, która mieści się na poddaszu budynku dawnej komendy przy ulicy Wyspiańskiego 7.

12 czerwca 5-lecie działalności świętowała Galeria "Na Strychu" Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sympatyków Kultury (STiSK) przy Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Dokładnie 9 czerwca 2005 roku wernisaż inauguracyjny rozpoczął działanie sali wystawienniczej Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury. Lokal pod Galerię "Na Strychu" wskazał generał Henryk Tusiński - ówczesny Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu i członek honorowy Stowarzyszenia.

W ciągu pięcioletniej działalności w Galerii "Na Strychu" zorganizowano w sumie 32 wystawy, przeprowadzono warsztaty dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym w ramach programu "Z wizytą W Galerii". Każdego lata w galerii organizowane są warsztaty plastyczne "Wakacje z artystą". Co roku, w okresie świąteczno-noworocznym w Galerii "Na Strychu" odbywają się spotkania połączone ze wspólnym kolędowaniem i rodzinnym muzykowaniem.

Podczas urodzin Galerii "Na Strychu" nie mogło zabraknąć życzeń, podsumowań i planów na przyszłość. Nie zabrakło oczywiście jubileuszowego tortu. Na zakończenie odbył się wernisaż jubileuszowej wystawy "Anioły w bieli i błękicie".

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Barbarą Kubiak-Sobczak, prezes Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury przy KWP w Poznaniu z okazji 5-lecia Galerii "Na Strychu":


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

mar

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał Konkursu Piosenki Przedszkolnej dla dzieci od 3 do 6 latODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowy Wieczór Integracyjny przygotowany przez wolontariuszy CIM HoryzontyODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: