Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Nauczą tańca na warsztatach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Nauczą tańca na warsztatach
04-03-2010 15:44   Janusz Ludwiczak
Na warsztaty taneczne "Video Clip Dance" zaprasza w najbliższą sobotę Klub Osiedlowy "Krąg". Wstęp na warsztaty jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy.

Klub Osiedlowy "Krąg" zaprasza młodzież i dzieci od lat 12 na warsztaty taneczne "Video Clip Dance", które odbędą się w najbliższą sobotę, 6 marca o godz. 16:00.

W programie wiele stylów tańca na bazie muzyki pop, w wykonaniu znanych artystów.

Warsztaty tańca, które odbędą się w najbliższą sobotę skierowane są generalnie dla wszystkich, głównie dla młodzieży jak i osób dorosłych. Mają na celu zachęcenie tutaj młodzieży tutaj z okolic i nie tylko do udziału w zajęciach tanecznych.
Zajęcia "MTV Dance" będzie to złożenie kilku stylów tańca, takich jak hip-hop, funcky, jazz, jest to styl bazujący na znanych teledyskach, znanych gwiazd muzyki pop, najbardziej modna w tej chwili muzyka, w połączeniu z elementami rockowymi, co powoduje ciekawą kompozycję.
W najbliższą sobotę będą to zajęcia dwugodzinne, oczywiście z przerwami, na których będziemy pracować nad choreografią. Na początku oczywiście rozgrzewka. Na koniec krótki pokaz dla grupy, która nauczyła się danych elementów.
- powiedziała Małgorzata Michałowska, instruktor tańca nowoczesnego.

Wstęp na warsztaty jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy - telefonicznie: 61-64-74-288 lub e-mailowo: klubkrag@gmail.com


Fot: Klub Osiedlowy "Krąg" (1), Janusz Ludwiczak / archiwum

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: