Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zagrają koncerty... na balkonie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zagrają koncerty... na balkonie
12-02-2010 13:06   Janusz Ludwiczak
M.in. muzyki zespołów Anteny i niemieckiej grupy Yourwingsfly będzie można posłuchać na żywo i bezpłatnie... pod balkonem Radia Merkury przy ulicy Berwińskiego.

Koncert muzyki można zagrać nie tylko w auli muzycznej i hali widowiskowej, ale na balkonie. Tego typu koncerty odbywają się już na balkonach w Dublinie, Londynie, Hamburgu i Nashville, a od niedawna także w Poznaniu.

BALCONYTV - to koncert, który jest nie tylko grany na balkonie, ale rejestrowany i nagrywany, a cała filmowa relacja trafia do internetu, na stronę www.balconytv.com, gdzie koncert mogą zobaczyć widzowie na całym świecie.

Koncerty balkonowe nie są niczym nowym. W ubiegłym roku BALCONYTV gościły na balkonie kamienicy przy ulicy 23 Lutego, z którego był doskonały widok na Plac Cyryla Ratajskiego. Jednak z powodu problemów technicznych koncerty te zostały zawieszone.

Już w piątek i sobotę koncerty balkonowe powrócą znów i co więcej będzie można ich wysłuchać na Łazarzu, pod balkonem stuletniej, secesyjnej willi Radia Merkury przy ulicy Berwińskiego 5.

Weszliśmy w ten projekt, gdyż bardzo spodobał nam się pomysł, jako oryginalne, ciekawe, wyjątkowe wydarzenie. Jest to także nieszablonowa promocja Poznania w internecie. Zainteresowaliśmy się tą akcją jeszcze na jej wstępnym etapie i jakiekolwiek problemy na Placu Cyryla Ratajskiego nie mają tutaj żadnego znaczenia. Nie wykluczamy udostępnienia naszych balkonów w przyszłości - powiedział portalowi lazarz.pl Piotr Niewiarowski, dyrektor działu promocji i marketingu Radia Merkury.

Siedziba Radia Merkury to miejsce wyjątkowe. Sama secesyjna willa liczy już 100 lat, a w jej wnętrzu możemy zobaczyć wspaniały witraż i podziwiać ciekawy wystrój. Właścicielem willi był Artur Greiser. Warto dodać, że Radio Merkury już od 65 lat mieści się na Łazarzu, właśnie przy ulicy Berwińskiego 5.

W najbliższą sobotę na balkonie Radia Merkury wystąpi zespół Anteny, a po nich o godz. 18:00 niemiecki zespół Yourwingsfly.

Program BALCONYTV na balkonie Radia Merkury, ul. Berwińskiego 5
Sobota, 13 lutego 2010 godz. 17:00 - zespół Anteny
Sobota, 13 lutego 2010 godz. 18:00 - Yourwingsfly

Niestety z powodu złych warunków atmosferycznych odwołany zostanie piątkowy koncert.
Z powodu pogody piątkowy koncert na balkonie Radia Merkury został odwołany. Taka decyzję podjęli artyści. Z przykrością informujemy, że koncertu w piątek nie ma. Zapowiadamy i potwierdzamy sobotni koncert. Takie mamy zapewnienia organizatora - powiedziała Grażyna Korzeniowska z Radia Merkury.

Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (1)

16-02-2010 10:43:30
max
Totalna porażka. Byłem o 18 a tu cisza, nikogo nie ma. Uważałem, Merkury za porządne radio. Widzicie tu jakieś tłumy?: http://www.radiomerkury.pl/index.php?art=39857 Nie ma się co dziwić, że nie wypalił piątkowy koncert, jak się wszystko organizuje na ostatnią chwilę.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

mar

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał Konkursu Piosenki Przedszkolnej dla dzieci od 3 do 6 latODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowy Wieczór Integracyjny przygotowany przez wolontariuszy CIM HoryzontyODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: