Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze
Głosować będzie można w niedzielę, 12 lipca 2020 r. w godz. od 7:00 do 21:00.
Otrzymamy kartę do głosowa koloru białego, na której spośród dwóch kandydatów głosujemy TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata.
Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
Lista kandydatów na Prezydenta RP
- Andrzej Duda, lat 48, Prezydent RP, wykształcenie wyższe prawnicze
- Rafał Trzaskowski, lat 48, prezydent Miasta Stołecznego Warszawa, wykształcenie wyższe politologiczne
Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze
O tym, czy jesteśmy wpisani do rejestru wyborców w Poznaniu można dowiedzieć się na trzy sposoby:
- wysyłać SMS ze swoim numerem PESEL na numer 4320 (opłata naliczana jest według standarowego cennika operatora).
- dzwoniąc pod miejską infolinię 61 646 33 44 i wybierając "4"
- za pośrednictwem internetowej wyszukiwarki www.poznan.pl/gdzieglosowac/ lub sprawdzając spis wyborców na stronie internetowej www.poznan.pl/spiswyborcow
Poniżej przedstawiamy szczegółową listę siedzib obwodowych komisji wyborczych:
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Dmowskiego 50
• ul. Dmowskiego 62
• ul. Drobna wszystkie adresy
• ul. Dwatory 1a, 2a, 2b
• ul. Głogowska 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141,
• ul. Górecka 1, 2, 3, 5,
• ul. Hetmańska 52, 54, 56, 58a, 60, 60a, 62, 74,
ul. Krauthofera 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 39, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H, 55I, 55K, 55L, 55M, 55N, 55O, 55P, 55R, 55S, 55T, 55U.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62
• ul. Arciszewskiego wszystkie adresy
• ul. Biedrzyckiego wszystkie adresy
• ul. Cybulskiego wszystkie adresy
• ul. Głogowska 114, 114a, 116, 118, 120, 122, 124, 124a, 126, 128, 136, 138,
• ul. Hetmańska 2a, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 40a, 42, 44, 46,
• ul. Jarochowskiego 41, 41a, 41b, 43, 45, 47, 47a, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77,
• ul. Kasprzaka 38, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64,
• ul. Nehringa wszystkie adresy,
• ul. Palacza 8, 10, 12, 18, 18b, 20, 22, 26, 28, 30/34, 36, 38,
• ul. Rogalińskiego wszystkie adresy,
• ul. Winklera wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62
• ul. Bogusławskiego 19a, 21, 21a, 22, 24, 24a, 26, 26a, 27, 29, 30, 31, 32, 34,
• ul. Chociszewskiego b.d., b.d.2, b.d.4, b.d.5, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 41, 41a, 43, 43a, 45, 47,
• ul. Głogowska 102, 104, 106, 106a, 107, 108, 109, 111, 112,
• ul. Hetmańska 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/19a, 15/19b, 15/19c, 15/19d, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Jarochowskiego 36, 38, 39, 39a, 40, 42, 44, 48a,
• ul. Kasprzaka 22a, 24, 26, 28a, 30, 32, 32a, 33, 34, 34a, 34b, 34c, 35,
• ul. Potworowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Stablewskiego 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Szymborska wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38
• ul. Dmowskiego 39, 41, 48, 50,
• ul. Głogowska 113, 115, 115a, 117,
• ul. Hetmańska 55, 55A, 55B, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,
• ul. Kolejowa 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/21, 22, 23, 29, 29a, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 34a,
• ul. Lodowa 30, 32, 34, 34a, 36, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 45,
• ul. Łukaszewicza 31, 31a, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 37a, 37b, 37c, 39, 43, 50,
• ul. Potockiej 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 50, 51,
• ul. Załęże wszystkie adresy
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38
ul. Dmowskiego 2a, 4, 5/7a, 5/7b, 5/7c, 5/7d, 5/7e, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38a, 40, 42,
• ul. Lodowa 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 15, 17, 19a, 19b, 19c, 19d, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 1/3,
• ul. Łukaszewicza 20a, 22, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 38a, 40, 40a, 42, 44,
• ul. Potockiej 31, 31a, 33, 33a, 35, 39a, 39b, 39c, 41a, 41b, 41c, 43a, 43b, 43c, 45a, 45b, 45c,
• ul. Stablewskiego 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 9, 9a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38
• ul. Bogusławskiego 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 18b,
• ul. Chłodna wszystkie adresy
• ul. Głogowska 85, 86, 86a, 87, 88, 88a, 89A, 89B, 90, 91a, 91b, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99a, 100, 101, 103, 105,
• ul. Jarochowskiego 18, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 34a, 34b,
• ul. Kasprzaka 11, 13, 16, 19, 21, 23, 25, 27,
• ul. Lodowa 2, 4, 4a, 4b, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 16, 18, 20, 22, 24, 26,
• ul. Morawskiego wszystkie adresy,
• ul. Potockiej 21, 23, 25,
• ul. Potworowskiego 15, 15a, 17, 17a,
• Rynek Łazarski 17, 18, 19,
• ul. Sczanieckiej 2, 2a, 4, 4a, 6, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12, 14A, 16,
ul. Stablewskiego 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 27a, 27b, 31, 31a, 33, 33a, 44, 46.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20
Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Wyspiańskiego 27
• ul. Bogusławskiego 2, 4, 4a, 6, 6a,
• ul. Chociszewskiego 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 34b, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a, 52, 52a, 54, 54a, 54b,
• ul. Drużbackiej 2, 4, 6, 8,
• ul. Jarochowskiego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
• ul. Limanowskiego 13, 15, 15 a, 15b, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 24a, 25, 25a, 27, 27a, 29, 31
• ul. Matejki 40, 41, 42,
• ul. Niegolewskich 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 28b, 28c, 30, 30a, 30b, 32, 34, 36,
• ul. Reymonta 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 39,
• ul. Wyspiańskiego 15, 15a, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27a, 29, 33, 39, 41, 43, 45.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4
ul. Berwińskiego wszystkie adresy,
• ul. Drużbackiej 1, 1a, 3, 5, 7,
• ul. Głogowska 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64a, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
ul. Kasprzaka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8,
ul. Klonowica wszystkie adresy,
• ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Matejki 29, 30/31, 32/33, 33a, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48/49,
• ul. Niegolewskich 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 23,
• ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a,
ul. Wyspiańskiego 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13
• ul. Dmowskiego 1, 3, 3b
• ul. Głogowska 51, 53, 55/57, 59, 61, 63, 65, 65a, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,
• ul. Kanałowa 17, 18,
• ul. Kącik wszystkie adresy,
• ul. Łukaszewicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 14b, 16, 16a, 16b,
• ul. Małeckiego 8/9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a,
• ul. Niegolewskich 1, 2-4, 3, 5,
• Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 16,
• ul. Strusia 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 10, 11, 12.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13
• ul. Calliera wszystkie adresy,
• ul. Graniczna 9/10, 11, 12, 12a, 12B, 13, 13a, 13b, 14, 15,
• ul. Karwowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
• ul. Kolejowa 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52a, 53,
• ul. Łukaszewicza 1, 3, 5, 7, 9/13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 29c,
• ul. Mottego wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13
• ul. Gąsiorowskich 7, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Głogowska 35, 35a, 37, 37a, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 47d, 49,
• ul. Graniczna 1, 3, 4, 5, 6, 7,
• ul. Kanałowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 13a,
• ul. Kolejowa 55, 55a, 57,
• ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37,
• ul. Strusia 5, 6, 7, 8, 9.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58
• ul. Bukowska 12,
• ul. Dworcowa 5, 7, 9,
• ul. Gąsiorowskich 2, 3, 4, 5, 5a, 6,
• ul. Głogowska 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26a, 27, 28, 29, 30, 31/33, 32, 34, 36, 38, 40,
• ul. Grunwaldzka 6, 16/18, 16a, 20a, 20b,
• ul. Kolejowa 1, 1/3,
• ul. Konopnickiej wszystkie adresy,
• ul. Małeckiego 38,
• ul. Matejki 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8/10, 11, 18, 22,
• ul. Orzeszkowej wszystkie adresy,
• ul. Parkowa 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 11,
• ul. Stolarska wszystkie adresy,
• ul. Śniadeckich 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 42, 44, 50, 52, 54/58, 60,
• ul. Święcickiego wszystkie adresy,
• ul. Zachodnia wszystkie adresy.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10
• ul. Chełmońskiego wszystkie adresy,
• ul. Grottgera 14, 15, 16,
• ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Matejki 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
• ul. Siemiradzkiego 2, 3, 3a, 4, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12,
• ul. Wyspiańskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Ułańska 2, 4, 6, 8.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10
• ul. Grottgera 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13,
• ul. Grunwaldzka 22, 24/26, 24/26A, 28a, 34, 34a, 38, 38a, 38b, 40, 42, 44,
• ul. Iłłakowiczówny wszystkie adresy,
• ul. Kossaka 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,
• ul. Matejki 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68,
• ul. Reymonta 3, 5, 7, 9, 11/13, 15, 17, 17a, 19,
• ul. Siemiradzkiego 5, 5a, 6,
• ul. Skryta wszystkie adresy,
• ul. Ułańska 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22A, 22B,
• ul. Wojskowa 1A, 1B, 1C, 1D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 3J, 3K, 3L, 5, 6, 8, 8A, 9F, 9G, 9H, 10, 10A,
• ul. Wyspiańskiego 26, 26A, 26B, 38.
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28
Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37
• ul. Biała wszystkie adresy,
• ul. Bukowska 16, 18, 18a, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 34a, 70,
• ul. Grunwaldzka 1, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 31a, 31b, 31c, 33a, 33b, 33c, 35a, 35b, 35c, 37a, 37b, 41a, 41b, 43, 43a,
• ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a, 8b, 10, 14, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 34, 36a, 36b, 36c, 4,
• ul. Niecała wszystkie adresy,
• ul. Polna 39, 41, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 82a, 84, 84a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d,
• ul. Rokietnicka wszystkie adresy,
• ul. Przybyszewskiego 37A, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45,
• ul. Szylinga wszystkie adresy,
• ul. Wojskowa 11/13a, 11/13b, 11/13c, 11/13d, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25,
• ul. Zakątek wszystkie adresy.
Fot: Martyna Mendyk
ZOBACZ TAKŻE: Miasto posadzi drzewa za frekwencję
ZOBACZ TAKŻE: Wyniki wyborów na Łazarzu: R.Trzaskowski – 47,02%, A.Duda – 22,84%. Frekwencja: 67,73%
Komentarze (0)
Aktualności |
najnowsze | najpopularniejsze |
· Kultowa księgarnia na Niegolewskich została zamknięta na dobre
(29-04-2024 07:00)
· Rozpoczął się remont na Hetmańskiej. "Jedynka" jedzie przez Wildę, na Ogrody dojeżdża 97
(29-04-2024 01:31)
· Przy Targach zginął ojciec z dzieckiem – inscenizacja wypadku ku przestrodze
(29-04-2024 01:14)
· Zderzenie auta z motocyklem na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Kasprzaka
(28-04-2024 21:41)
· Kasprzaka: Mężczyzna zasłabł wchodząc do sklepu. Nie udało się go uratować
(28-04-2024 06:15)
· Głogowska/Hetmańska: Powstanie 12-piętrowy blok z 337 mieszkaniami
(02-10-2023 13:28)
· Na terenie dawnego stadionu Energetyka działa giełda handlowa
(16-07-2023 01:04)
· Zaginęła Zuzia – szukają jej stęsknieni właściciele
(23-01-2023 07:22)
· Konsekrowano kościół. Głogowską przeszedł "czarny protest" – łazarskie kalendarium
(08-10-2023 23:51)
· Os. Hetmańskie: Ruszyła budowa 14-kondygnacyjnego bloku, w którym powstanie blisko 100 mieszkań
(08-09-2023 07:00)
Niezapominajka |
maj
Łazarz
Wybory osiedlowe - wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz
w godz. 7:00-21:00
maj
Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"
cze
do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
cze
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego
cze
do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024
Komentarze |
najnowsze | najwięcej |
· --- miłe wspomnienia,niezapomniana atmosfera..... WIELKA SZKODA----to se ne ...
(29-04-2024 13:17)
· Parking dla tych którzy nie mogą dojść,dojechać rowerem bo po prostu stan ...
(29-04-2024 08:29)
· Przecież jest w treści artykułu - będzie 26 miejsc postojowych. Olimpia ...
(28-04-2024 08:13)
· a parkingi gdzie?będzie powtórka z osiedla piastowskiego?
(27-04-2024 07:34)
· @emeryt, Park Wilsona nie należy do Palmiarni, ale jest przez Palmiarnię ...
(24-04-2024 09:02)
· Działkowcy protestują: "Rada osiedla podjęła decyzję bez konsultacji z ... (19)
· Zamurowano okna w kamienicy przy Głogowskiej. Obok powstanie nowy budynek (16)
· Os. Hetmańskie: Ruszyła budowa 14-kondygnacyjnego bloku, w którym powstanie ... (16)
· Głogowska/Hetmańska: Powstanie 12-piętrowy blok z 337 mieszkaniami (15)
Ogłoszenia |
· Chcesz pozdrowić sąsiada? Nie wiesz, jak sprzedać samochód lub ...
(19-08-2005 00:00)
Zapisz się na listę mailingową: