Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Powróćmy jak za dawnych lat" – wyjątkowy koncert dla seniorów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Powróćmy jak za dawnych lat" – wyjątkowy koncert dla seniorów
19-01-2020 23:15   redakcja, Urząd Miasta Poznania
30 stycznia w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego odbędzie się koncert "Powróćmy jak za dawnych lat", podczas którego zaśpiewają soliści poznańskich scen: Anna Bajerska, Olga Gładszy, Tomasz Raczkiewicz, Klaudiusz Kapłon, Bartosz Kuczyk. Ich występ będzie sentymentalną podróżą w czasie - w sali zabrzmią piosenki, które budzą wspomnienia i przywołują emocje.

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zaprasza seniorów na koncert noworoczny "Powróćmy jak za dawnych lat", który odbędzie się 30 stycznia o godz. 15:00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Przybyszewskiego 37a.

Na scenie zaśpiewają soliści poznańskich scen: Anna Bajerska, Olga Gładszy, Tomasz Raczkiewicz, Klaudiusz Kapłon, Bartosz Kuczyk. Ich występ będzie sentymentalną podróżą w czasie - w sali zabrzmią piosenki, które budzą wspomnienia i przywołują emocje.

Wstęp na koncert będzie bezpłatny, ale należy zdobyć wejściówkę. Można ja rezerwować od czwartku, 23 stycznia od godz. 14:00 za pośrednictwem miejskiej infolinii Biuro Poznań Kontakt – tel. 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0) i podać numer Karty Seniora - "Poznańskiej Złotej Karty" oraz swoje imię i nazwisko.
Kartę i dane osobowe trzeba będzie podać również przy odbiorze wejściówek – 27 stycznia 2020 r. w Centrum Inicjatyw Senioralnych, ul. Mielżyńskiego 24, w godzinach 8:00-16:00.

Jedna osoba w wieku 60+ może zarezerwować tylko dwa pojedyncze bezpłatne bilety. Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w koncercie proszeni są o przekazanie wejściówek wyłącznie innym osobom w wieku 60+.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: