Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja zaprasza za kratki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja zaprasza za kratki
26-07-2019 02:33   Janusz Ludwiczak
Na czym polega praca kryminologa, jak to jest być koordynatorem miejskiego monitoringu – o tym będzie można przekonać się podczas sobotnich drzwi otwartych, na które zaprasza Komenda Miejska Policji przy ul. Szylinga.

– Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla dużych i małych. Chcesz zobaczyć sprzęt, który posiadamy, zobaczyć na czym polega praca Technika Kryminalistyki, wcielić się w rolę koordynatora miejskiego monitoringu? – przyjdź, zobacz, poczuj klimat pracy funkcjonariusza policji – zapowiadają policjanci.

Dzień Otwarty w Komendzie Miejskiej Policji przy ul. Szylinga odbędzie się w sobotę, 27 lipca. Drzwi dla gości będą otwarte w godz. od 13:00 do 16:00. Mundurowi przygotowują szereg atrakcji połączonych z grami i zabawami dla najmłodszych. Wydarzenie przybliży tajniki i różnorodność pracy policjantów.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: