Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radna Lidia Dudziak uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radna Lidia Dudziak uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi
25-06-2019 06:59   Janusz Ludwiczak
Wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska wręczyła radnej Lidii Dudziak Srebrny Krzyż Zasługi.

W poniedziałek wicewojewoda Aneta Niestrawska wręczyła odznaczenia państwowe działaczom samorządowym z Wielkopolski, pełniącym funkcje publiczne w administracji samorządowej oraz pasjonatom historii, działaczom na rzecz kultywowania pamięci o zwycięskim Powstaniu Wielkopolskim, a także organizatorom uroczystości rocznicowych.

Wiceprezydent Poznania Jędrzej Solarski otrzymał medal za zainicjowanie wielu przedsięwzięć upamiętniających 100 rocznicę Powstania Wielkopolskiego.

Z kolei radna Lidia Dudzika została uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Za działalność na rzecz lokalnej społeczności odznaczono łącznie 38 osób, w tym także regionalistów, nauczycieli czy muzealników.


Komentarze (4)

26-06-2019 13:01:11
maciej
bardzo, ale to bardzo - chciałbym się dowiedzieć o zasługach Pani Radnej na rzecz lokalnej społeczności? czy chodzi o wywiady w telewizji? czy też składanie kwiatów z okazji różnych okazji, czy też bywanie-gdzie coś się dzieje na Łazarzu? a może chodzi o składanie różnych obietnic jak to będzie kiedyś dobrze na Łazarzu. Myślę,że wielki krzyż należy się Tej Pani za to,"że żyje" i "mieszka" na Łazarzu.
25-06-2019 19:03:43
eka z małeki
IIIIHAAAA!!!!iiiiiiihaaaa-będziemy o tym pamiętać takich zasług promujących nasze kochane miasteczko na całym świecie po prostu się nie zapomina.Ja przyznałbym raczej katoflany krzyż zasługi bobla!!!Iha iha ihaaaaaaaaaaaaaa na wieki wieków amen................eka
25-06-2019 17:38:38
pyra
Gratuluje !
25-06-2019 09:49:21
gosownik
ta nagroda to za poskromienie oslow?

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: