Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radna Lidia Dudziak uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radna Lidia Dudziak uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi
25-06-2019 06:59   Janusz Ludwiczak
Wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska wręczyła radnej Lidii Dudziak Srebrny Krzyż Zasługi.

W poniedziałek wicewojewoda Aneta Niestrawska wręczyła odznaczenia państwowe działaczom samorządowym z Wielkopolski, pełniącym funkcje publiczne w administracji samorządowej oraz pasjonatom historii, działaczom na rzecz kultywowania pamięci o zwycięskim Powstaniu Wielkopolskim, a także organizatorom uroczystości rocznicowych.

Wiceprezydent Poznania Jędrzej Solarski otrzymał medal za zainicjowanie wielu przedsięwzięć upamiętniających 100 rocznicę Powstania Wielkopolskiego.

Z kolei radna Lidia Dudzika została uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Za działalność na rzecz lokalnej społeczności odznaczono łącznie 38 osób, w tym także regionalistów, nauczycieli czy muzealników.


Komentarze (4)

26-06-2019 13:01:11
maciej
bardzo, ale to bardzo - chciałbym się dowiedzieć o zasługach Pani Radnej na rzecz lokalnej społeczności? czy chodzi o wywiady w telewizji? czy też składanie kwiatów z okazji różnych okazji, czy też bywanie-gdzie coś się dzieje na Łazarzu? a może chodzi o składanie różnych obietnic jak to będzie kiedyś dobrze na Łazarzu. Myślę,że wielki krzyż należy się Tej Pani za to,"że żyje" i "mieszka" na Łazarzu.
25-06-2019 19:03:43
eka z małeki
IIIIHAAAA!!!!iiiiiiihaaaa-będziemy o tym pamiętać takich zasług promujących nasze kochane miasteczko na całym świecie po prostu się nie zapomina.Ja przyznałbym raczej katoflany krzyż zasługi bobla!!!Iha iha ihaaaaaaaaaaaaaa na wieki wieków amen................eka
25-06-2019 17:38:38
pyra
Gratuluje !
25-06-2019 09:49:21
gosownik
ta nagroda to za poskromienie oslow?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lut

do 20-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody - wiosna/lato 2020

25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: