Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Łazarz wczoraj i dziś" – ukazały się "Wieści Łazarskie" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Łazarz wczoraj i dziś" – ukazały się "Wieści Łazarskie"
06-05-2019 01:45   Janusz Ludwiczak
Budżet na 2019 rok, program najmu lokali, program transportowy dla Łazarza, uwagi Rady Osiedla do projektu Strefy Płatnego Parkowania – ukazały się nowe "Wieści Łazarskie".

W numerze ponadto o referacie Grunwald Straży Miejskiej, oraz fotoreportaż "Łazarz wczoraj i dziś".

Jest to ostatni numer "Wieści Łazarskich", który został opracowany przez Radę Osiedla Św. Łazarz VI kadencji w składzie: Filip Olszak, Maria Łazarz, Ryszard Balcerzak, Agnieszka Glapa, Bogumiła Maćkowiak, Łukasz Prymas i Bogna Zielińska.

Na razie nie wiadomo czy nowo wybrana Rada Osiedla Św. Łazarz będzie wydawać dalej biuletyn. Ostatni numer "Wieści Łazarskich" w nakładzie 2,5 tys. egzemplarzy można znaleźć w sklepach, szkołach i instytucjach na Łazarzu. Najnowsze "Wieści Łazarskie" oraz archiwalne wydania biuletynu informacyjnego można pobrać w dziale/zakładce Rada Osiedla » Wieści Łazarskie.

Najnowszy numer "Wieści Łazarskich" {POBIERZ PDF}


Komentarze (1)

06-05-2019 20:06:26
L.Domasłowska
Czytając uwagi dotyczące Strefy PP zwraca uwagę fakt, że na terenie dolnego Łazarza w wielu miejscach coś ma być ograniczone, zwolnione, zabronione, a na ul. Kolejowej jakoś nic. Przypominam, że aktualnie, maj 2019, powinien być już wykonywany projekt budowlano wykonawczy remontu tej ulicy. Zgodnie z terminarzem podawanym w X.2018 r.: XI.2018 - wybór wykonawcy dokumentacji; II.2019 - wykonanie koncepcji projektu; koniec 2019 - wykonanie projektu budowlano wykonawczego - czyli powinniśmy być właśnie na tym etapie, ale czy jesteśmy??

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

do 26-05-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi fitness i sportu "Fit-Expo"

26

maj

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego
w godz. 7:00-21:00

27

maj

do 04-06-2019
Łazarz
30. jubileuszowe Dni Łazarza
27.05-04.06.2019

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
30. Dni Łazarza - Uroczyste rozpoczęcie 30. jubileuszowych Dni Łazarza

28

maj

14:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
30. Dni Łazarza - Łazarski Przegląd Twórczości Plastycznej i Fotograficznej dzieci i młodzieży

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: