Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radni poprzedniej kadencji nie chcieli przekazać profilu Facebooka nowej radzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radni poprzedniej kadencji nie chcieli przekazać profilu Facebooka nowej radzie
30-04-2019 10:32   Janusz Ludwiczak
Byli radni nie chcieli przekazać swoim następcom hasła do oficjalnego profilu Rady Osiedla Św. Łazarz na portalu społecznościowym Facebook.
– Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów przestałem mieć dostęp do konta – mówi Roman Modrzyński, który był radnym poprzedniej kadencji i otrzymał reelekcję na najbliższe cztery lata.

W marcu 2012 r. na portalu społecznościowym Facebook utworzony został profil pod nazwą "Rada Osiedla Św. Łazarz". Łazarscy samorządowcy informowali na profilu, który lubi 1971 i obserwuje 2071 użytkowników o pracach Rady Osiedla Św. Łazarz. Jednak nowo wybrana rada nie mogła otrzymać dostępu do konta, a dotychczasowy profil został przekształcowy na "Osiedle Św. Łazarz".

– Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów przestałem mieć dostęp do konta – mówi Roman Modrzyński, który był radnym poprzedniej kadencji i otrzymał reelekcję na najbliższe cztery lata.

– Przez cały czas był to oficjalny profil rady osiedla, sam jako mieszkaniec dowiadywałem się z niego o dyżurach i działaniach rady osiedla – przyznaje Andrzej Janowski, przewodniczący Rady Osiedla Św. Łazarz.

Radni poprzedniej kadencji twierdzą, że profil był inicjatywą prywatną.

– To nie zawsze był profil rady osiedla, kiedyś był on pod nazwą Nasz Łazarz. Nie prowadziłem tego profilu – mówi portalowi lazarz.pl Filip Olszak, były szef rady osiedla, radny Miasta Poznania.

– Radni sobie założyli taką stronę, nazwali "Rada Osiedla", bo byli radnymi i informowali mieszkańców, ale to nigdy nie był profil oficjalny, to nie było nigdzie zgłoszone – powiedziała Radiu Poznań Maria Łazarz, była przewodnicząca Zarządu Osiedla Św. Łazarz.

Radni nowej kadencji założyli nowy profil - strona "Czas na Łazarz" została przemianowana na profil pod nazwą "Rada Osiedla Św. Łazarz", który lubi 1308 użytkowników i obserwuje 1351 osób.

Rada Osiedla Św. Łazarz zapowiada, że nowy profil zostanie przekazany kolejnej kadencji.


Komentarze (11)

01-05-2019 12:04:10
maciej
@mieszkaniec:żałosne jest to ,że pan "anonimowy" świadomie przekręca nazwisko p.Modrzyńskiego ..co? brak kultury czy głupota..."wystarczy trochę poczytać"
01-05-2019 09:35:13
Qshu
Bo przegrywać trzeba potrafić! Małostkowość, zaściankowość, zawiść i zero klasy Pani Łazarz i Panie Olszak. Spokojnie - zapamiętaliśmy to sobie i damy temu wyraz w przyszłości jeśli ktoś z Państwa znowu znajdzie się na listach wyborczych. Jeśli ktoś o tej sytuacji zapomni to ja sam osobiście będę o tym wszystkim przypominał.
01-05-2019 09:02:50
pyra
@Cukierek, az zalosne to co piszesz o wlascicielu witryny, moze zalozysz sam witryne i tam bedziesz "bacznie obserwowal...." no i pisal na tematy, ktore tylko ciebie interesuja czyli typowo cukierkowe i zaklamane.
01-05-2019 07:31:52
REDAKCJA
@Cukierek: Polecam najpierw dobrze sprawdzić moje nazwisko, na pewno nie nazywam się Ludwiczka. Zadaniem dziennikarza jest informowanie opinii publicznej. Dodam, że o sprawie informowało również Radio Poznań. Nie, portal lazarz.pl jest niezależny i nie jest finansowany ani przez miasto ani przez radę osiedla, również poprzedniej kadencji. W razie dalszych pytań proszę o kontakt: redakcja@lazarz.pl. Pozdrawiam.
30-04-2019 22:13:16
Cukierek
Szkoda gadać, aż płakać się che jak to się czyta. Została wybrana nowa Rada Osiedla - zarzucała starej że mieszkańcy nie mieli z nią kontaktu - a teraz walka o stronę na FB, Jest Nowa Rada niech założy własną - a nie bazuje na już powstałej. Tyle obiecywali a biją się o stronę na FB - ale żenada. A Pan Panie Ludwiczka to już innych tematów nie ma - czy Czas na Łazarz - płaci Panu za publikowanie takich bzdur i w dużej mierz obrażania ludzi ??? Brawo co za tandetny portal. Na 100 % mój komentarz się nie pojawi i dobrze wiemy dla czego. Cały czas bacznie Pana obserwuję :)
30-04-2019 16:36:32
Łazak
@Mieszkaniec: Skoro był to profil prywatny, to czemu nosił nazwę Rada Osiedla???
30-04-2019 15:56:26
Mieszkaniec
Widzę że sami znawcy tematu. Kto założył konto na fejsie - Osoba prywatna a nie Rada Osiedla czy Urząd Miasta więc tylko dobra wola osoby prywatnej jest przekazać kody do konta. Panie Mądrzyński trochę więcej poczytać. Zobaczymy jak za 4 lata przekażcie swoje kody do profilu który założyliście. PS- tylko najpierw sprawdźcie wśród swoich radnych jaka osoba prywatna tego dokonała żebyście wiedzieli do kogo mieć później żale. Żałosne.
30-04-2019 14:41:08
pyra
Czysta złośliwość i niechęć. Cale szczescie w nowej RO jest przewaga ludzi mlodych, dla ktorych takie sprawy to nie problem.
30-04-2019 13:50:08
mieszkanka
Ludzi poznaje się po tym, jak się rozstają, jak odchodzą. Pamiętajmy o tym przy następnych wyborach.
30-04-2019 12:59:49
eka z małeki
ciężko odejść z honorem...........................eka
30-04-2019 11:51:11
JS
Jakie małostkowe.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
15

paź

17:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: kantaty włoskie - koncert

16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: