Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kosmetyczne i fryzjerskie show na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kosmetyczne i fryzjerskie show na MTP
05-04-2019 11:22   Janusz Ludwiczak
W najbliższy weekend Targi zamienią się w wielki salon fryzjersko-kosmetyczny. Salon "Look" i "BeautyVision" to wydarzenie nie tylko dla ekspertów w dziedzinie makijażu, stylizacji paznokci i fryzjerstwa. Zwiedzający będą mogli przetestować nowości i trendy kosmetyczne czy wziąć udział w wielu pokazach. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania wejściówki na targi fryzjerskie "Look" i salon kosmetyczny "BeautyVision".

Targi "Look" i "BeautyVision" zgromadzą firmy z różnych stron świata oraz najlepszych ekspertów w dziedzinie kosmetyków i trendów fryzjerskich. W dwa dni będzie można zdobyć ogromną dawkę profesjonalnej wiedzy, a także zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki niedostępne w regularnej sprzedaży w korzystnych cenach. Targi to także, oprócz profesjonalnej oferty produktowej, wydarzenia podnoszące kwalifikacje i możliwość podejrzenia zmieniających się trendów oraz zdobycia cennych nagród.

Zwiedzający będą wziąć udział w licznych wydarzeniach, które pozwolą nie tylko podnieść kwalifikacje w danej dziedzinie i obserwować zmieniające się trendy, ale także zdobyć cenne nagrody.

W ramach targów fryzjersko-kosmetycznych nie zabraknie wielu pokazów i prezentacji. Jednym z wydarzeń będzie konkurs sztuki fryzjerskiej "Kreator". W programie salonu przewidziano również Otwarte Mistrzostwa Polski "Master of Beauty" – organizowany przez Związek Rzemiosła Polskiego i Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu konkurs, obejmujący cztery kategorie konkursowe: fryzjerstwo, makijaż profesjonalny, przedłużanie i zagęszczanie włosów oraz barbering. Organizatorzy przewidzieli również Mistrzostwa Polski w goleniu twarzy na mokro, międzynarodowe mistrzostwa w stylizacji paznokci oraz makijażu.

Targi fryzjerskie "Look" i salon kosmetyczny "BeautyVision" odbędą się w sobotę i niedzielę w godz. od 10:00 do 18:00. Bilety jednorazowe zakupione w kasie kosztują 40 złotych, a dla profesjonalistów 32 zł.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 4 pojedyncze zaproszenia na targi fryzjerskie "Look" i salon kosmetyczny "BeautyVision".
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz dlaczego to właśnie Pani/Panu mamy rozdać zaproszenie na te targi. Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl dziś (tj. do piątku, 5 kwietnia 2019) do godz. 21:00.
Przesyłając zgłoszenie zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu oraz publikację imienia i nazwiska w przypadku wygranej
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktualizacja 05.04.2019 godz. 22:30: Wejściówki na targi otrzymują:
• Grażyna Sobkiewicz
• Joanna Heller
• Marcin Mielkiewicz
• Weronika Patrykiewicz
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.


Fot: MTP

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: