Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Czeka nas dużo demonstracji i protestów" – Jacek Kryg mówił w "Kręgu" o nowym roku chińskim - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Czeka nas dużo demonstracji i protestów" – Jacek Kryg mówił w "Kręgu" o nowym roku chińskim
12-03-2019 00:23   Janusz Ludwiczak
– Jest to dobry rok na zmianę pracy lub miejsca zamieszkania. Będzie dużo skandali seksualnych. Jednak jest to zły rok na zawieranie związków małżeńskich. Nie jest to też dobry rok na staranie się o potomka. Czeka nas dużo demonstracji i protestów, strajk nauczycieli to będzie dopiero początek. Rok ziemnej świni będzie rokiem podmywania ziemi, zawalania budynków, jesienią czeka nas kryzys gospodarczy jakiego nie było – mówił w "Kręgu" znany astrolog, mistrz feng shui, kulturoznawca i filozof Jacek Kryg o rozpoczętym roku chińskim ziemnej świni.

5 lutego rozpoczął się nowy rok chiński według kalendarza księżycowego. O tym co czeka nas w roku ziemskiej świni mówił w miniony wtorek Jacek Kryg, znany astrolog, filozof, kulturoznawca, religioznawca i mistrz feng shui, który przybył do domu kultury Klub Osiedlowy "Krąg" na zaproszenie Stowarzyszenia Radiestetów im. Czesława Spychalskiego.

– Rok chiński jest w 12-letnim cyklu, w koncepcji 5 żywiołów. Jest to 4716 rok chiński, rozpoczął się 5 lutego o godz. 11:16 i potrwa do 24 stycznia kiedy rozpocznie się rok metalowego szczura. Rok ziemnej świni będzie rokiem podmywania ziemi, zawalania się budynków – wyjaśniał Jacek Kryg, astrolog.

Rok chiński ziemnej świni przypada co 60 lat. Ostatni miał miejsce w 1959 roku. A co nas czeka w roku 2019 według kalendarza gregoriańskiego?

– Świnia z natury jest wodą. Będą kłopoty z podróżami. Należy unikać samolotów i statków, zaleca się podróże koleją. Jesienią czeka nas kryzys gospodarczy, jakiego nie było, tak będzie do 2025 roki, kiedy pojawi się nowy żywioł - ogień – uważa Jacek Kryg.

– Będzie to rok, gdzie będzie dużo samobójstw. Jest to dobry rok na zmianę pracy lub miejsca zamieszkania. Będzie dużo skandali seksualnych. Jednak jest to zły rok na zawieranie związków małżeńskich. Nie jest to też dobry rok na staranie się o potomka. Czeka nas dużo demonstracji i protestów, strajk nauczycieli to będzie dopiero początek – dodaje astrolog.

– Niektórzy mówią, że to są zabobony. Jest miliard osób w Chinach, są na całym świecie, nie możemy mówić, że oni się mylą, a my jesteśmy mądrzy – podsumował Jacek Kryg.

Rok chiński ziemnej świni potrwa do 24 stycznia (4719 roku chińskiego). A czy sprawdził się Horoskop Chiński na 2018 rok?

– Zwykle każdy Pies stoi na straży prawa, porządku i własności prywatnej, że jest na politycznej lewicy i lubi walczyć o sprawy innych. Dlatego w latach będących pod panowaniem tego zwierzęcia dochodzi do prób przywrócenia ładu oraz prawa w miejscach i krajach, gdzie jeszcze do niedawna nie było to możliwe. Jednym zdaniem, zanosi się na kiepski okres dla despotów, ale dobry rok dla konserwatystów czy też przeciwników postępu. Przewiduje się zmiany na znaczących stanowiskach państwowych, wymuszone ruchami robotniczymi i demonstracjami na rzecz słabszych i pokrzywdzonych.
Przewiduje się „kłopoty z ziemią”, czyli obsunięcia gruntu, lawiny błotne, zawalanie się budynków i trzęsienia ziemi. Ponieważ do Ziemi należą też drogi, spodziewać się możemy więcej niż zwykle wypadków drogowych, a także katastrof lotniczych (lotnictwo należy do Ognia), gdyż Ogień zaszył się pod ziemią. Ogień skrywa się pod ziemią, zatem narasta też jego możliwość wybuchu. Nie należy lekceważyć czynnych i nieczynnych wulkanów, należy bacznie się im przyglądać
– mówił rok temu Jacek Kryg, astrolog i mistrz feng shui.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

sty

do 19-01-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Polagra Premiery" - Międzynarodowe Targi Rolnicze

19

sty

10:00
Łazarz
Górny Łazarz - spacer z przewodnikiem Michałem Knapowskim
Zbiórka przed Palmiarnią
Organizatorzy: Łazęga poznańska

23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: