Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Powołano komisje wyborcze, zasiądzie w nich 81 osób - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Powołano komisje wyborcze, zasiądzie w nich 81 osób
02-03-2019 07:44   Janusz Ludwiczak
Miejski Zespół ds. Wyborów Osiedlowych powołał obwodową komisję wyborczą Osiedla Św. Łazarz. W dziewięciu obwodowych komisjach wyborczych zasiądzie łącznie 81 osób.

Obwodowe komisje wyborcze są niezbędne do przeprowadzenia wyborów osiedlowych, które odbędą się już za trzy tygodnie.

W sumie na terenie Łazarza będzie dziewięć obwodowych komisji wyborczych, które zlokalizowane będą we wszystkich szkołach podstawowych (nr 9, 26, 33, 69, 77 oraz w SP71 na Przybyszewskiego), a także w II LO na Matejki, Zespole Szkół Handlowych przy Śniadeckich oraz w 37. Liceum Ogólnokształcącymi z Oddziałami Terapeutycznymi (Gimnazjum nr 51).

Tym razem Wydział Wspierania Jednostek Pomocniczych nie miał problemu ze znalezieniem członków komisji, którym mogły zostać osoby na stałe zamieszkujący na terenie Poznania. Za pracę w komisji przysługuje dieta w wysokości: 380 zł (dla przewodniczącego), 330 zł (dla zastępcy przewodniczącego), 300 zł (dla członka).

Wybory do Rady Osiedla Św. Łazarz jak i pozostałych 41 samorządów pomocniczych odbędą się 24 marca.

Tymczasem już teraz kandydatów do Rady Osiedla Św. Łazarz prosimy o kontakt z redakcją pod adres e-mail: redakcja@lazarz.pl. Jak co wybory przygotowujemy serwis specjalny, w którym podobnie jak 4 lata temu będziemy chcieli zaprezentować Mieszkańcom i Czytelnikom wszystkich kandydatów do Rady Osiedla Św. Łazarz.

Składy obwodowych komisji wyborczych do Rady Osiedla Św. Łazarz:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 (Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Dmowskiego 50):
1) Chwiłkowska Julia Anna
2) Dolata Aleksandra
3) Gogulska Ewa Maria
4) Gołębiewski Waldemar
5) Grien Małgorzata
6) Jaskólski Artur Rafał
7) Kamiński Henryk
8) Młodyszewska Sylvia Jolenta
9) Siadak Sebastian

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62):
1) Gołębiewska Katarzyna Wanda
2) Kozera Anna
3) Mikołajczak Anna
4) Mytko Robert Marcin
5) Nowicki Zbigniew
6) Pecyna Lidia
7) Szczepaniak Anna Barbara
8) Wolicka Iwona
9) Woźniak Piotr

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 (37. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi - Gimnazjum nr 51, ul. Potockiej 37):
1) Jakubowska Elżbieta
2) Jędrzejczak Jan
3) Kaczmarek Włodzimierz
4) Maciejewska Justyna Małgorzata
5) Orłowicz Małgorzata
6) Sąsiadek-Bułat Hanna
7) Szulc Mariusz Wincenty
8) Wojtkowiak Agata Karolina
9) Zarra Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 (Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych, ul. Wyspiańskiego 27):
1) Chąpinska Weronika Anna
2) Czernik-Niedzielska Małgorzata
3) Nowacka Wiktoria
4) Nowicka Dorota
5) Pawlaczyk Bartosz
6) Przybylska Natalia
7) Rembacz Irena
8) Szalczyk Karolina
9) Szyłobryt Krzysztof Stanisław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 (Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4):
1) Bielerzewski Krzysztof
2) Foraita Katarzyna
3) Jaworski Waldemar Roman
4) Kin-Wojtkowiak Aleksandra
5) Nowacka Anna
6) Palfner Adrian
7) Pendowska Ewa Katarzyna
8) Wojczak Tomasz Piotr
9) Zielonka Katarzyna Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 (Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13):
1) Bielerzewski Bartosz
2) Gałęzewska Anna Maria
3) Gołębiewska Małgorzata Teresa
4) Nowacka Maria Magdalena
5) Pendowska Beata Leokadia
6) Piątkowska Mirosława
7) Roszak Julia
8) Wujek Małgorzata
9) Zagrodzka Milena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 (Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58:)
1) Dachterska Iwona Wanda
2) Kaczor Elżbieta
3) Kempa Anna Daria
4) Kempska Dominika Maja
5) Macioszczyk Maria
6) Niedzielska Barbara
7) Nowak Magdalena
8) Peisert Oma Gertruda
9) Pulik Barbara Ludwika

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 (II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10):
1) Bogalski Czesław
2) Dachterski Robert
3) Kaczmarek Marcin Marek
4) Kempska Urszula Irena
5) Kriger Małgorzata Joanna
6) Niedzielski Jacek Wiesław
7) Rusak-Nagajew Bogusława
8) Stefańczyk Agnieszka
9) Swiątczak Karolina

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 (Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37):
1) Bogacz Ewa Teresa
2) Czayka Andrzej
3) Dobak Dominik
4) Kozera Emilia
5) Krajka Ewa Maria
6) Mikołajczak Jan Stefan
7) Nowacka Anna Karolina
8) Ratajczak Julia
9) Zataj Zofia Julianna


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: