Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Winklera: "Wymalowana dziura" zostanie usunięta na koszt wykonawcy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Winklera: "Wymalowana dziura" zostanie usunięta na koszt wykonawcy
05-06-2018 01:26   Janusz Ludwiczak
Linię wymalowali, dziurę pozostawili. Wracamy do sprawy nowego oznakowania poziomego, które pojawiło się na ulicy Winklera. Jak odpowiedział nam ZDM dziura zostanie usunięta, a wykonawca prac raz jeszcze wykona malowanie, już na własny koszt.

W ubiegłym tygodniu na ulicy Winklera przy skrzyżowaniu z Biedrzyckiego drogowcy namalowali nowe oznakowanie poziome. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że linia ciągła, na dodatek podwójna została wymalowana na.. dziurze w jezdni. O sprawie poinformował nas we wtorek nasz Czytelnik.

– Trzeba było podkładem w kolorze asfaltu najpierw. Na czyje ręce składać zasłużone gratulacje? – pyta Łukasz nasz Czytelnik, który poinformował nas o sprawie.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Zarząd Dróg Miejskich.

– Po naprawieniu ubytku w jezdni na ul. Winklera oznakowanie poziome zostanie odtworzone na koszt firmy wykonującej to oznakowanie. Wykonawców pracujących na zlecenie ZDM obowiązuje zakaz malowania oznakowania na uszkodzonych nawierzchniach – tłumaczy Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników ŁAZ@RZ24: www.24.lazarz.pl. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (1)

09-06-2018 09:31:49
awa
na jakiego grzyba te malowania? nie ma na co pieniędzy wydawać?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: