Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Szymon Hołownia gościem rekolekcji w kościele Matki Boskiej Bolesnej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Szymon Hołownia gościem rekolekcji w kościele Matki Boskiej Bolesnej
18-04-2018 14:35   Janusz Ludwiczak
Znany dziennikarz, pisarz i publicysta Szymon Hołownia był gościem rekolekcji "Bóg i życie na maksa", które odbyły się w kościele Matki Boskiej Bolesnej.

Od dwóch lat w szkole katolickiej przy ul. Głogowskiej odbywają się spotkania w ramach Akademii Miłości, założonej przez ks. Adama Pawłowskiego, znanego z nietypowych akcji, podczas których zrobił nietypowy coming out, w którym przyznał, że jest... heteroseksualny, a także ewangelizował klientów nocnych klubów go-go w okolicach Starego Rynku czy uczestników Przystanku Woodstock.

Akademia miłości początkowo skierowana była dla singli, osób między 25 a 45 rokiem życia, obecnie również dla par. W ramach organizowanych warsztatów prowadzone są spotkania z psycholog, coachem, małżeństwami z długoletnim stażem, dietetyczką czy trenerem fitnessu. Jak wyjaśniają organizatorzy: "wspieramy uczestników w stawaniu się lepszą wersją siebie, tak by owocem naszych wspólnych starań była coraz większa zdolność do budowania relacji z Bogiem i drugim człowiekiem. Robimy to przede wszystkim poprzez wykłady i warsztaty ze specjalistami, zadania domowe, spotkania towarzyskie i rekolekcje".

W poniedziałek i wtorek wieczorem w kościele Matki Boskiej Bolesnej odbyła się konferencja "Bóg i życie na maksa", której gościem był Szymon Hołownia, znany dziennikarz, pisarz i publicysta, autor wielu książek (m.in. "Kościół dla średnio zaawansowanych", "Tabletki z krzyżykiem", "Ludzie na walizkach", "Instrukcja obsługi solniczki", czy "36 i 6 sposobów na to, jak uniknąć życiowej gorączki, czyli Katechizm według Szymona Hołowni"). Był również redaktorem m.in. w "Gazecie Wyborczej", "Newsweek", "Rzeczpospolitej". Publikował dla "Przewodnika Katolickiego", jest stałym publicystą "Tygodnika Powszechnego". Był dyrektorem programowym Religia.tv, w której prowadził etyczny talk-show "Między sklepami" nadawany z centrum handlowego Złote Tarasy w Warszawie. Prowadził przegląd prasy w "Dzień Dobry TVN". Obecnie współprowadzi wraz z Marcinem Prokopem programy: "Mam talent!" i "Mamy Cię!" w TVN.


Komentarze (2)

21-04-2018 07:56:33
Negatyw
Facet jest nawiedzony. Dobrze, że w "mam talent", Prokop dba o właściwe wyważenie tych tematów... :-)
20-04-2018 17:58:11
poznanianka
Wykład , który mógł uporządkować niektórym obecnym i pomógł zinterpretować biblijne Pismo.Jak to wiele znaczy mieć przygotowanie poprzez wykształcenie i spostrzegać świat samemu będąc wśród ludzi i doświadczając samemu codziennego życia.Dziękuje i życzę Panu Hołowni wytrwałości, zdrowia.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: