"Granie na straganie" - dziewiątka zaprasza na świąteczny Rynek Łazarski
13-12-2017 00:43   Janusz Ludwiczak
Muzyczny kiermasz prac świątecznych, wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców, a także pierniczki, ciepły barszcz, kawa i herbata malinowa dla przybyłych gości – Szkoła Podstawowa nr 9 zaprasza na "Granie na straganie, czyli Świąteczny Rynek z Dziewiątką". Jak zapowiadają organizatorzy będzie to pożegnanie ze starym, tradycyjnym targowiskiem przed jego modernizacją.

W najbliższy piątek warto odwiedzić Rynek Łazarski, na którym zapanuje niepowtarzalna atmosfera.

Organizujemy muzyczny kiermasz prac świątecznych wykonanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli SP 9. Będzie muzycznie i śpiewnie, kolorowo i świątecznie. Zapraszamy do wspólnego śpiewania, odwiedzenia kiermaszu oraz na poczęstunek– zapowiada Agata Lachowska z Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 9.

A częstować naszych kochanych mieszkańców będziemy pierniczkami, ciepłym barszczykiem, kawą i malinową herbatką...za darmo oczywiście. To przedświąteczne wydarzenie jest jednocześnie niejako pożegnaniem z naszym starym, tradycyjnym ryneczkiem jeszcze przed jego modernizacją. Zatrzymajmy jego obecny obraz wspólnie w atmosferze przyjaźni, przy muzyce, śpiewie i słodkim pierniczku – dodaje Agata Lachowska.

"Granie na straganie, czyli Świąteczny Rynek z Dziewiątką" w najbliższy piątek, 15 grudnia w godz. 15:30-17:00, stragan na rogu Dmowskiego i Rynku Łazarski.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

sty

18:00
Kościół Zielonoświątkowy ul. Grunwaldzka 55 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
Kazanie: ks. Marek Jański, kościół rzymskokatolicki

23

sty

19:00
Scena Robocza - centrum teatów niezależnych ul. Grunwaldzka 22 (wejście od Matejki) (budynek dawnego Kina Olimpia)
"Rodzina" - spektakl teatru Circus Ferus

27

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Nabożeństwo z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
Kazanie: ks. Tomasz Siuda, kościół rzymskokatolicki

28

sty

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ

17:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
007 James Bond Live! - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: