"Granie na straganie" - dziewiątka zaprasza na świąteczny Rynek Łazarski
13-12-2017 00:43   Janusz Ludwiczak
Muzyczny kiermasz prac świątecznych, wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców, a także pierniczki, ciepły barszcz, kawa i herbata malinowa dla przybyłych gości – Szkoła Podstawowa nr 9 zaprasza na "Granie na straganie, czyli Świąteczny Rynek z Dziewiątką". Jak zapowiadają organizatorzy będzie to pożegnanie ze starym, tradycyjnym targowiskiem przed jego modernizacją.

W najbliższy piątek warto odwiedzić Rynek Łazarski, na którym zapanuje niepowtarzalna atmosfera.

Organizujemy muzyczny kiermasz prac świątecznych wykonanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli SP 9. Będzie muzycznie i śpiewnie, kolorowo i świątecznie. Zapraszamy do wspólnego śpiewania, odwiedzenia kiermaszu oraz na poczęstunek– zapowiada Agata Lachowska z Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 9.

A częstować naszych kochanych mieszkańców będziemy pierniczkami, ciepłym barszczykiem, kawą i malinową herbatką...za darmo oczywiście. To przedświąteczne wydarzenie jest jednocześnie niejako pożegnaniem z naszym starym, tradycyjnym ryneczkiem jeszcze przed jego modernizacją. Zatrzymajmy jego obecny obraz wspólnie w atmosferze przyjaźni, przy muzyce, śpiewie i słodkim pierniczku – dodaje Agata Lachowska.

"Granie na straganie, czyli Świąteczny Rynek z Dziewiątką" w najbliższy piątek, 15 grudnia w godz. 15:30-17:00, stragan na rogu Dmowskiego i Rynku Łazarski.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

kwi

do 19-04-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznańskie Dni Przedsiębiorczości

19

kwi

18:30
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
"Opera za trzy grosze"

20

kwi

10:00
Skwer Marszałka Focha (dawniej Pl. Wyspiańskiego)
Uroczystość otwarcia Skweru im. Marszałka Focha

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Baśniowy wieczór - impreza z cyklu "Od czytania do działania" dla dzieci w wieku 6-9 lat

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Może być" - program kabaretowy w wykonaniu Michała Grudzińskiego i Andrzeja Lajborka w ramach projektu "W Artystycznym Kręgu"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: