Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Granie na straganie" - dziewiątka zaprasza na świąteczny Rynek Łazarski - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Granie na straganie" - dziewiątka zaprasza na świąteczny Rynek Łazarski
13-12-2017 00:43   Janusz Ludwiczak
Muzyczny kiermasz prac świątecznych, wykonanych przez uczniów, nauczycieli i rodziców, a także pierniczki, ciepły barszcz, kawa i herbata malinowa dla przybyłych gości – Szkoła Podstawowa nr 9 zaprasza na "Granie na straganie, czyli Świąteczny Rynek z Dziewiątką". Jak zapowiadają organizatorzy będzie to pożegnanie ze starym, tradycyjnym targowiskiem przed jego modernizacją.

W najbliższy piątek warto odwiedzić Rynek Łazarski, na którym zapanuje niepowtarzalna atmosfera.

Organizujemy muzyczny kiermasz prac świątecznych wykonanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli SP 9. Będzie muzycznie i śpiewnie, kolorowo i świątecznie. Zapraszamy do wspólnego śpiewania, odwiedzenia kiermaszu oraz na poczęstunek– zapowiada Agata Lachowska z Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 9.

A częstować naszych kochanych mieszkańców będziemy pierniczkami, ciepłym barszczykiem, kawą i malinową herbatką...za darmo oczywiście. To przedświąteczne wydarzenie jest jednocześnie niejako pożegnaniem z naszym starym, tradycyjnym ryneczkiem jeszcze przed jego modernizacją. Zatrzymajmy jego obecny obraz wspólnie w atmosferze przyjaźni, przy muzyce, śpiewie i słodkim pierniczku – dodaje Agata Lachowska.

"Granie na straganie, czyli Świąteczny Rynek z Dziewiątką" w najbliższy piątek, 15 grudnia w godz. 15:30-17:00, stragan na rogu Dmowskiego i Rynku Łazarski.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Warsztaty kulinarne dla dzieci w ramach akcji "Lato w Ogrodzie Łazarz"

19

lip

17:30
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych ul. Wyspiańskiego 27
XXXLVI sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

20:30
Kino w bramie ul. Matejki 46
"Obywatelka Jane. Walka o miasto" - film dokumentalny

21:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Dzikie historie" - plenerowe kino letnie na Targach
wstęp wolny

20

lip

do 21-07-2018
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: