Unikatowe prezenty na Targach {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
03-12-2017 00:47   Janusz Ludwiczak
Oryginalne i pomysłowe prezenty pod choinkę można zobaczyć i zakupić na odbywającym się Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.

Przez cały weekend na MTP odbywa się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. To miejsce dla każdego, kto interesuje się sztuką i rękodziełem, a także chciałby poznać tajniki pracy utalentowanych twórców. Podczas Festiwalu odbywają się różnego rodzaju pokazy i warsztaty.

Wydarzenie to rozpoczęło się od profesjonalnego szkolenia dla Świętych Mikołajów, którego uczestnicy dowiedzieli się jak niezauważenie przecisnąć się przez komin, podłożyć prezenty pod choinkę i komu dać rózgę. Uczestnicy, którzy ukończyli szkolenie mogą pochwalić się znajomością tajników mikołajowego fachu, dzięki otrzymanemu certyfikatowi. Nie będzie więc dla nich problemem powitanie grubymi słowami: "Ho ho ho".

Na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych będzie można nabyć unikatowe prezenty pod choinkę, które oferują rzemieślnicy i artyści - wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

Chętni będą mogą wziąć udział w kursie szydełkowania, warsztatach tworzenia haftu, nietypowych kartek świątecznych czy tworzenia kul kąpielowych, a także przyczynić się do stworzenia najdłuższego łańcucha choinkowego w Poznaniu.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych można odwiedzać jeszcze w niedzielę, w godz. od 10:00 do 18:00. Bilety wstępu kosztują 9 złotych normalny i 6 zł ulgowy oraz 5 zł z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny. Dla dzieci do lat 3. wstęp jest bezpłatny. Bilet upoważnia również do wejścia na targi Cavaliada.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

gru

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
IX Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

15

gru

I Liceum Ogólnokształcące ul. Bukowska 16
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-13:30

17:00
Rynek Łazarski
Granie na straganie czyli Świąteczny Rynek z Dziewiątką

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Kot w butach" w wykonaniu Teatru Krokodyl

17:00
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Cugowscy - koncert

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: