T.Love będzie w Sali Ziemi świętować 35-lecie zespoły
19-11-2017 13:35   Redakcja
35-lecie na scenie to nie lada wyczyn. Potrafią to tylko prawdziwi giganci sceny muzycznej. T.Love powraca do Poznania wraz z gośćmi specjalnymi - Kortezem oraz Kamilem Bednarkiem. We wtorek w Sali Ziemi MTP odbędzie się koncert "T.LOVE - 35 lat", na który mamy 2 podwójne zaproszenia do zdobycia w naszym konkursie.

T.LOVE jest prawdziwą ikoną polskiego rocka, na której wychowało się kilka pokoleń słuchaczy. Muzycy nie uznają kompromisów. Grają co chcą i jak chcą. Jedyne w swoim rodzaju, enigmatyczne teksty Muńka Staszczyka wraz z odważną, nie bojącą się eksperymentów muzyką, inspirują kolejną generację artystów.

W 2016 roku grupa nagrała nowy, znakomity materiał, który będzie można usłyszeć na żywo już tej jesieni w Poznaniu. Z kilku względów koncert będzie wyjątkowy. Muzycy T.Love połączą siły ze świeżą krwią polskiej sceny muzycznej – Kortezem i Kamilem Bednarkiem. Mieszanka doświadczenia i spontaniczności zawładnie poznańską Salą Ziemi. Niezwykłe show gwarantowane.

Jest jeszcze jeden ważny powód, dla którego nie można przegapić listopadowego koncertu w Poznaniu. Muzycy T.LOVE od jakiegoś czasu wspominają o zakończeniu kariery… Czy faktycznie będzie to pożegnalny koncert z zespołem?!

Bilety na koncert "T.LOVE - 35 lat", który odbędzie się we wtorek, 21 listopada o godz. 21:00 w Sali Ziemi MTP można nabyć w cenie od 69 złotych na stronie tixer.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na koncert zespołu T.Love.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:
Jaką nazwę nosi ostatni album grupy T.Love?
Na Państwa zgłoszenia, wraz z podaniem wraz z podaniem imienia, nazwiska i namiaru kontaktowego (wystarczy zwrotny e-mail) na adres: konkurs@lazarz.pl do jutra (tj. poniedziałku 20.11.2017) do godz. 8:00.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 20.11.2017 godz. 12:30: Rozstrzygnięcie konkursu. Prawidłowa odpowiedź na pytanie to "T.Love".
Otrzymaliśmy od Państwa wiele zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko dwa zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następujących osobom:
• Wojtek Niedzielski
• Maria Nowak
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


R E K L A M A

Fot: mat.org.

Komentarze (2)

20-11-2017 12:53:11
REDAKCJA
@zmartwiony: Cierpliwość jest cnotą. Przepraszam, ale dziś prezydent był na Łazarzu i sprawdzał czy tramwaje są przepełnione, to było dziś dla mnie priorytetem. Konkurs został już rozstrzygnięty. Pozdrawiam,.
20-11-2017 12:07:13
zmartwiony
w chwili gdy piszę te słowa to od godz 8.00 minęły już 4 godziny a ogłoszenia zwycięzców wejściówek jak nie ma tak nie ma :(

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

mar

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Światowy Dzień Modlitwy - nabożeństwo ekumeniczne

04

mar

10:00
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza Nr 2 ul. Grunwaldzka 16a
Otwarte Strażnice - zwiedzanie Jednostki Ratowniczo-Gaśnicznej nr 2

06

mar

do 09-03-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli arena Design
Home Decor - Targi Wnętrz

15

mar

do 17-03-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salmed - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego
Poznański Salon Optyczny

20

mar

17:00
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Spotkanie z wiceprezydentem Mariuszem Wiśniewskim ws. przebudowy Rynku Łazarskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: