Na Targach wybierają Najlepszą Dorosłą Sukę
22-10-2017 01:09   Janusz Ludwiczak
Poznań wciąż jest miastem hau hau... można się o tym przekonać na Targach, na których blisko 5 tysięcy psów walczy o tytuł najlepszego czworonoga podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych.

Na Targach można zobaczyć psy takich ras jak m.in. Golden Retriever, Buldog francuski, Labrador Retriever, Yorkshire Terrier, Nowofundland, Sznaucer miniaturowy, Owczarek podhalański czy Siberian Husky.

Na wystawie psy rywalizują m.in. o tytuł: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Dorosły Pies, Najlepszy Dorosła Suka, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, CWC (certyfikat na championa krajowego), CACIB (certyfikat na championa międzynarodowego) i Res, a także nominację na CRUFTS 2018 w Birmingham. Na niedzielnej wystawie psy mogą dodatkowo uzyskać tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski oraz Zwycięzcy Polski. O wszystkie te prestiżowe tytułu zawalczą psy z 25 krajów. Sędziowie oceniają psy na specjalnych ringach, których jest blisko czterdzieści.

Na MTP można kupić również akcesoria dla psów takie jak smycze, obroże, karmy czy kosmetyki. Nie brakuje również warsztatów pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, porad żywieniowych i weterynaryjnych oraz innych ciekawych punktach programu, przygotowanych przez licznych wystawców. Zwiedzający będą mogli także wesprzeć organizacje i stowarzyszenia, które podczas wystaw zaprezentują jak pracują i jak pomagają wszystkim zwierzętom.

Wystawa psów rasowych potrwa jeszcze w niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. Konkurencje finałowe odbywać będą się w pawilonie 3a ok. godz. 15:30 i 17:30. Bilety wstępu kosztują 16 złotych (po godz. 13 - 10 zł). Dla dzieci do lat 8 wstęp jest bezpłatny.

A dla miłośników kotów mamy też dobrą wiadomość. 11 i 12 listopada w Arenie odbędzie się LXIX & LXX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

lut

do 24-02-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Gardenia - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
Specjal Days - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
Sport Invest - Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej

02

mar

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Światowy Dzień Modlitwy - nabożeństwo ekumeniczne

04

mar

10:00
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza Nr 2 ul. Grunwaldzka 16a
Otwarte Strażnice - zwiedzanie Jednostki Ratowniczo-Gaśnicznej nr 2

06

mar

do 09-03-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli arena Design
Home Decor - Targi Wnętrz

15

mar

do 17-03-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salmed - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego
Poznański Salon Optyczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: