Na Targach wybierają Najlepszą Dorosłą Sukę
22-10-2017 01:09   Janusz Ludwiczak
Poznań wciąż jest miastem hau hau... można się o tym przekonać na Targach, na których blisko 5 tysięcy psów walczy o tytuł najlepszego czworonoga podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych.

Na Targach można zobaczyć psy takich ras jak m.in. Golden Retriever, Buldog francuski, Labrador Retriever, Yorkshire Terrier, Nowofundland, Sznaucer miniaturowy, Owczarek podhalański czy Siberian Husky.

Na wystawie psy rywalizują m.in. o tytuł: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Dorosły Pies, Najlepszy Dorosła Suka, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy, CWC (certyfikat na championa krajowego), CACIB (certyfikat na championa międzynarodowego) i Res, a także nominację na CRUFTS 2018 w Birmingham. Na niedzielnej wystawie psy mogą dodatkowo uzyskać tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Polski oraz Zwycięzcy Polski. O wszystkie te prestiżowe tytułu zawalczą psy z 25 krajów. Sędziowie oceniają psy na specjalnych ringach, których jest blisko czterdzieści.

Na MTP można kupić również akcesoria dla psów takie jak smycze, obroże, karmy czy kosmetyki. Nie brakuje również warsztatów pierwszej pomocy przedweterynaryjnej, porad żywieniowych i weterynaryjnych oraz innych ciekawych punktach programu, przygotowanych przez licznych wystawców. Zwiedzający będą mogli także wesprzeć organizacje i stowarzyszenia, które podczas wystaw zaprezentują jak pracują i jak pomagają wszystkim zwierzętom.

Wystawa psów rasowych potrwa jeszcze w niedzielę w godzinach od 10:00 do 18:00. Konkurencje finałowe odbywać będą się w pawilonie 3a ok. godz. 15:30 i 17:30. Bilety wstępu kosztują 16 złotych (po godz. 13 - 10 zł). Dla dzieci do lat 8 wstęp jest bezpłatny.

A dla miłośników kotów mamy też dobrą wiadomość. 11 i 12 listopada w Arenie odbędzie się LXIX & LXX Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2017
Inkubator Kultury Pireus ul. Głogowska 35
Wystawa rękodzieła
w godz. 11:00-18:00

22

lis

do 25-11-2017
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Glass - Targi Branży Szklarskiej
Stone - Targi Branży Kamieniarskiej

23

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Żabi koncert"- przedstawienie na podstawie książki Mirosławy Piechoty w wykonaniu grupy teatralnej „Zróbmy teatr” działającej przy Szkole Podstawowej nr 74
Koncert Zespołu "Pasja"
Muzyczny Cz

24

lis

Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Targi edukacyjne "Arena Zawodów" w godz. 10:00-15:00

17:00
Galeria Fotografii Pix.House ul. Głogowska 35a
Xprint - festiwal książek fotograficznych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: