LuxFest w Arenie {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
09-10-2017 00:54   Janusz Ludwiczak
Już po raz szósty odbył się w Arenie festiwal muzyki rockowej LuxFest, podczas którego wystąpili m.in. Arka Noego, Luxtorpeda czy Kazik i Kwartet ProForma. Sporo atrakcji czekało na całe rodziny, również dla najmłodszych.

LuxFest to jedyna z nielicznych imprez, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej strefy zajęć muzycznych i plastycznych.

Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – powiedział Robert "Litza" Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, folkowe i hip-hopowe.

W sobotę w Arenie wystąpili Marcin Pawłowski-Pawbeats Live Band, Kazik i Kwartet ProForma, Luxtorpeda, KęKę Radom, Arka Noego oraz zespół Za Wolność – Poznańska Piątka.

Z kolei dzieci wraz z rodzicami mogły wyzwolić swoje moce twórcze przez udział w warsztatach, zajęciach, pokazach i spotkaniach twórczych.

Co roku zapraszamy artystów i edukatorów zajmujących się kulturą aby mali i duzi mogli spróbować swoich sił np. grając na instrumentach muzycznych, malując, filcując, projektując biżuterię, rzeźbiąc, itp. Program LuxArtu jest bardzo bogaty, gdyż poprzez różnorodne warsztaty artystyczne ma promować edukację artystyczną. Taka forma animacji ma na celu pokazanie kultury i sztuki jako alternatywnej formy edukacji, która jest daleka od festynowego blichtru – przekonuje Robert "Litza" Friedrich.


R E K L A M A

Komentarze (3)

12-10-2017 12:06:28
Negatyw
@ albin: Wnioskuję, że na koncerty będziemy teraz chodzić do kościoła...??!! Pytam, gdyż na koncertach mamy kościół... :-)
10-10-2017 21:01:25
albin
A kto Cię zmusza do słuchania? Nie pasuje Ci ewangelizacja, nie idziesz na Arkę czy Luxów, poza tym program imprezy nie był objęty tajemnicą.
10-10-2017 07:38:18
Negatyw
Impreza jest (jak zawsze) wymęczona nahalną ewangelizacją. Jest to zwyczajnie męczące i nudne... (!!!!!!).

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

lut

do 24-02-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Gardenia - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
Specjal Days - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
Sport Invest - Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej

02

mar

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Światowy Dzień Modlitwy - nabożeństwo ekumeniczne

04

mar

10:00
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza Nr 2 ul. Grunwaldzka 16a
Otwarte Strażnice - zwiedzanie Jednostki Ratowniczo-Gaśnicznej nr 2

06

mar

do 09-03-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli arena Design
Home Decor - Targi Wnętrz

15

mar

do 17-03-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salmed - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego
Poznański Salon Optyczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: