Rozpoczął się remont Areny
27-07-2017 01:14   Janusz Ludwiczak
Ponad 5 milionów złotych będzie kosztować rozpoczęta kilka dni temu kolejna modernizacja hali widowiskowo-sportowej Arena

W ramach inwestycji wymienione zostaną m.in. okna. Remont przejdą również tarasy i fasada zewnętrzna.

W kwietniu spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiła przetarg na "Wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji fasady korony widowni z tarasem oraz barierką obiektu HWS Arena".

Do przetargu stanęła tylko jedna firma. Prace za kwotę 5 295 437,57 zł brutto zrealizuje Przedsiębiorstwo Budowlane Constructo z Lubicza. Remont ma zakończyć się najpóźniej do końca listopada.


Komentarze (3)

02-08-2017 13:47:05
morlock_a_kto
Miejsca jest tyle że w sumie należałoby wykorzystać istniejące fundamenty na bazę budowy nowej HALI, na miarę potrzeb współczesnego Poznania bez udziału pieczeniarzy zagrabiających parking na wygrodzone, płatne, niewiadomoco. Każdy byle kierowca wie że zamiast remontu trupa lepiej zainwestować w nowe. Generalnie dla mniej kumatych ARENA - to nic innego jak WIECZNA SKARBONA wyciągająca kasę od podatników POd auspicjami remontów. Podczas gdy sentymentem i ochroną prawną to powinny najwyżej cieszyć się budowle dziewiętnastowieczne. Vide - kwadracik Grunwaldzka, Ułańska, Matejkiego, Wyspiańskiego objęte pieczą przez o dziwo przez szkopów. (któś pamiento?) Ale jak bym dodał jeszcze bezpańską i zapuszczoną "Zieloną Perełkę" to mnie pewnie zaszczekacie. Bo wy to takie lemingi jak ś.p. Jan Kaczmarek który śpiewał -" swoje robić, cicho siedziedzieć, nic nie słyszeć, nic nie wiedzieć " To tak na dziś.Sorry, nerwy już nie te.
02-08-2017 10:02:08
Amicus
Pudrowanie syfa... i po remoncie dalej będzie staro. Poznaniowi przydałaby się dobra hala na 10-12tys miejsc. Temat wałkowany od wielu lat, a Arena dalej straszyć będzie...
02-08-2017 07:53:07
Negatyw
Byle mogły się tam odbywać dobre metalowe koncerty. Jak dawniej. Zabrali Eskulap, Arena ma zakazy. Katowice mają swój (również postkomunistyczny) spodek i regularnie coś się tam dzieje. A u nas jedynie szum wokół buractwa z Pachy i tyle... (!!!!!!).

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

sty

do 21-01-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Polagra-PREMIERY - Międzynarodowe Targi Rolnicze

21

sty

16:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert kolęd w wykonaniu chórku dziecięco-młodzieżowego "Boże Serduszka"
Kaplica/dom parafialny

Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Wege Festiwal - targi kuchni wegańskiej
w godz. 12:00-19:00

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
Kazanie: pastor Piotr Wisełka, Kościół Zielonoświątkowy

22

sty

18:00
Kościół Zielonoświątkowy ul. Grunwaldzka 55 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
Kazanie: ks. Marek Jański, kościół rzymskokatolicki

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: