Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Hetmańska/Jarochowskiego. Przy Kolejowej auto wjechało w bimbę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Hetmańska/Jarochowskiego. Przy Kolejowej auto wjechało w bimbę
14-06-2017 17:19   Janusz Ludwiczak
Do dwóch kolizji na tej samej ulicy, niemalże w tym samym czasie doszło w środowe przedpołudnie. Na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Jarochowskiego zderzyły się dwa samochody. Z kolei na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Kolejowej auto zderzyło się z tramwajem.

Kilka minut przed godz. 10:30 na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Kolejowej doszło do kolizji samochodu osobowego z tramwajem linii nr 1 jadącym w kierunku Wildy. Zdarzenie nie było poważne. Przerwa w ruchu tramwajowym trwała zaledwie 7 minut. "Jedynka" ruszyła w dalszą trasę. Nikomu nic się nie stało.

W tym samym czasie, niespełna kilometr dalej, na ulicy Hetmańskiej, przy skrzyżowaniu z Jarochowskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. W zdarzeniu oprócz pojazdów nikt nie ucierpiał. Winnym zdarzenia okazał się kierujący samochodem, który skręcając z ulicy Jarochowskiego w Hetmańską nie zachował należytej ostrożności.

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Kolejowej

ZOBACZ TAKŻE: Zderzenie dwóch samochodów na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Kolejowej

ZOBACZ TAKŻE: Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu samochodów na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Kolejowej

ZOBACZ TAKŻE: Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu samochodów na skrzyżowaniu Hetmańskiej i Kolejowej

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
21

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczystość zakończenia sezonu kulturalno-oświatowego 2017/2018 na Łazarzu

22

cze

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Powitanie lata" - dyskoteka Samorządu Wychowanków MDK3

do 23-06-2018
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

23

cze

Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festyn Charytatywny "Niebiescy Dzieciom"
w godz. 13:00-17:30

01

lip

10:00
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza Nr 2 ul. Grunwaldzka 16a
Otwarte Strażnice - zwiedzanie Jednostki Ratowniczo-Gaśnicznej nr 2

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: