Będą porządkować ulicę Matejki
19-04-2017 16:04   Janusz Ludwiczak
Na Łazarzu może być porządek. Osiedlowa radna Agnieszka Michalak-Pietkiewicz postanowiła zwrócić uwagę na problem utrzymania czystości w okolicach pustostanów. W najbliższą sobotę każdy może wziąć udział w akcji "Czysty Poznań - wspólna sprawa. Wiosenne porządki 2017 - sprzątamy ulicę Matejki".

Chciałam zwrócić uwagę na problem utrzymania czystości w okolicy pustostanów. W najbliższą sobotę przeprowadzimy akcję "Czysty Poznań - wspólna sprawa. Wiosenne porządki 2017 - sprzątamy ulicę Matejki". W akcji mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani mieszkańcy - zapewniamy worki i rękawice – zapowiada Agnieszka Michalak-Pietkiewicz z Rady Osiedla Św. Łazarz.

Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 kwietnia. Zbiórka o godz. 10:00 przed budynkiem Urzędu Miasta Poznania przy ul. Matejki 50. Organizatorzy zapewniają worki i rękawice oraz zapraszają do udziału wszystkich mieszkańców.


Komentarze (2)

20-04-2017 18:44:06
morlock
Ps. Pani Agnieszko proszę zabrać jakiegoś draba z drabką i zajrzeć za "żelazny mur" przy Zielonej Perełce. Tam sypie się gruz noc i dzień ale po za naszymi oczami więc problemu nie ma. Proponuję więc zrobić takie "pole siłowe" przy każdym z łazarskich "bezŚrubowych" ups... bezpańskich pustostanów.
20-04-2017 18:32:45
morlock
Poznań upada bo najtańsze czynsze za wynajem kwater/lokali są dla słoików tu pracujących za głodowe stawki wraz z tzw. przyjezdnymi gimnazjalistami/studentami i najważniejszymi - najtańszą siłą roboczą która przybywa po pracę ze wschodu ale niestety nigdy stąd nie wybywa podobnie z resztą jak i "oświecona" j/w młodzierz. Znam to z autopsji bo gdy był tworzony hotel, ten zaraz za murem Św.Anny to z pracownikami/budowlańcami (dla mnie robol to nie inwektywa ale komplement) po polsku nie można było się porozumieć. I nie bójta się, rozmawialiśmy po rusku, nie "drutem kolczastym". Każdy orze jak może. Gdy kumpel za moje (przydziałowe) papcie robocze z "wycieczki" do berlina przywiózł mi zegarek z kalkulatorem to go prawie po rękach całowałem. Jeśli wzniesiemy się ponad politycznymi podziałami i zapomnimy o animozjach w które chcą nas wmanewrować pieczeniarze to może być spoko byle by każdy pilnował własnej kiechy. A w temacie - miałem (i mam nadal) doła i ze spuszczoną papą szedłem se Niegolewskich od Kasprzoczki do Głogowskiego (po stronie Płaza, Piekarza i drogiej apoteki). NIE MACIE POJĘCIA ile przeżutych gum jest wtartych w chodniki/kostkę po których chodzimy. Bydło żre zielone, przeżuwa ale daje mniam-mleko i kupę na nawóz, parzystokopytne również ma coś co się przydaje-schab,boczek,golona,żebra, łopatka, flaczki a również nawóz. Z tego jest chociaż pożytek. Tylko na człona nam w Poznaniu półparzystnokopyte (pseudosapiens idiokratis- L.) przypełzłe śmieciogenne,hałaśliwe, niewychowane goowniarstwo do którego dopłacamy w podatkach rocznie 34 duże bańki, ze swoich? By dla 0,7% "naszej" społeczności terroryzować większość mieszkańców Poznania? Miasto ponoć dokłada 34 banie do kształcenia osób spoza Poznania. Ale news z którego czerpałem wenę "znikł" ze stony pewnego POrtalu przed półtoragodziną.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

sty

17:30
Biuro Rady Osiedla Święty Łazarz - Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych (bud.B) ul. Wyspiańskiego 27
XXXIX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
- porządek obrad

27

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Nabożeństwo z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
Kazanie: ks. Tomasz Siuda, kościół rzymskokatolicki

28

sty

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ

17:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
007 James Bond Live! - koncert

30

sty

do 02-02-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Budma - Międzynarodowe Targi Budownictwa
Intermasz - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
Ifratec - Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: