Będą porządkować ulicę Matejki
19-04-2017 16:04   Janusz Ludwiczak
Na Łazarzu może być porządek. Osiedlowa radna Agnieszka Michalak-Pietkiewicz postanowiła zwrócić uwagę na problem utrzymania czystości w okolicach pustostanów. W najbliższą sobotę każdy może wziąć udział w akcji "Czysty Poznań - wspólna sprawa. Wiosenne porządki 2017 - sprzątamy ulicę Matejki".

Chciałam zwrócić uwagę na problem utrzymania czystości w okolicy pustostanów. W najbliższą sobotę przeprowadzimy akcję "Czysty Poznań - wspólna sprawa. Wiosenne porządki 2017 - sprzątamy ulicę Matejki". W akcji mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani mieszkańcy - zapewniamy worki i rękawice – zapowiada Agnieszka Michalak-Pietkiewicz z Rady Osiedla Św. Łazarz.

Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 kwietnia. Zbiórka o godz. 10:00 przed budynkiem Urzędu Miasta Poznania przy ul. Matejki 50. Organizatorzy zapewniają worki i rękawice oraz zapraszają do udziału wszystkich mieszkańców.


R E K L A M A

Komentarze (2)

20-04-2017 18:44:06
morlock
Ps. Pani Agnieszko proszę zabrać jakiegoś draba z drabką i zajrzeć za "żelazny mur" przy Zielonej Perełce. Tam sypie się gruz noc i dzień ale po za naszymi oczami więc problemu nie ma. Proponuję więc zrobić takie "pole siłowe" przy każdym z łazarskich "bezŚrubowych" ups... bezpańskich pustostanów.
20-04-2017 18:32:45
morlock
Poznań upada bo najtańsze czynsze za wynajem kwater/lokali są dla słoików tu pracujących za głodowe stawki wraz z tzw. przyjezdnymi gimnazjalistami/studentami i najważniejszymi - najtańszą siłą roboczą która przybywa po pracę ze wschodu ale niestety nigdy stąd nie wybywa podobnie z resztą jak i "oświecona" j/w młodzierz. Znam to z autopsji bo gdy był tworzony hotel, ten zaraz za murem Św.Anny to z pracownikami/budowlańcami (dla mnie robol to nie inwektywa ale komplement) po polsku nie można było się porozumieć. I nie bójta się, rozmawialiśmy po rusku, nie "drutem kolczastym". Każdy orze jak może. Gdy kumpel za moje (przydziałowe) papcie robocze z "wycieczki" do berlina przywiózł mi zegarek z kalkulatorem to go prawie po rękach całowałem. Jeśli wzniesiemy się ponad politycznymi podziałami i zapomnimy o animozjach w które chcą nas wmanewrować pieczeniarze to może być spoko byle by każdy pilnował własnej kiechy. A w temacie - miałem (i mam nadal) doła i ze spuszczoną papą szedłem se Niegolewskich od Kasprzoczki do Głogowskiego (po stronie Płaza, Piekarza i drogiej apoteki). NIE MACIE POJĘCIA ile przeżutych gum jest wtartych w chodniki/kostkę po których chodzimy. Bydło żre zielone, przeżuwa ale daje mniam-mleko i kupę na nawóz, parzystokopytne również ma coś co się przydaje-schab,boczek,golona,żebra, łopatka, flaczki a również nawóz. Z tego jest chociaż pożytek. Tylko na człona nam w Poznaniu półparzystnokopyte (pseudosapiens idiokratis- L.) przypełzłe śmieciogenne,hałaśliwe, niewychowane goowniarstwo do którego dopłacamy w podatkach rocznie 34 duże bańki, ze swoich? By dla 0,7% "naszej" społeczności terroryzować większość mieszkańców Poznania? Miasto ponoć dokłada 34 banie do kształcenia osób spoza Poznania. Ale news z którego czerpałem wenę "znikł" ze stony pewnego POrtalu przed półtoragodziną.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

kwi

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Spotkanie inauguracyjne Łorkiestry Dziecięcej z Łazarza (CIM Horyzonty)

Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
XIII Maraton Biblijny

26

kwi

do 27-04-2017
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznańskie Dni Przedsiębiorczości

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Zebranie Komitetu Organizacyjnego 28. Dni Łazarza

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Popołudniowe spotkania gospodyń i majsterkowiczów" organizowane w ramach projektu Lazarus On ( CIM Horyzonty)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: