Na Arciszewskiego znów przepełnione śmietniki
03-04-2017 16:06   Janusz Ludwiczak
W czwartek informowaliśmy o przepełnionych śmietnikach na osiedlu przy ul. Arciszewskiego. W poniedziałek rano sytuacja powtórzyła się. Mieszkańcy alarmują nas o bałaganie śmieciowym.

Mieszkańcy bloków przy ulicy Arciszewskiego znów zmagają się ze śmieciowym bałaganem. Przepełnione są pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów - segregacji.

Po interwencji Straży Miejskiej w połowie ubiegłego tygodnia problem został rozwiązany, jednak nie na długo.

Poniedziałek rano - tak obecnie wyglądają śmietniki przy Arciszewskiego. Tym razem jest jeszcze gorzej – alarmuje Joanna Mierzejewska na Kontaktowej Platformie Czytelników (24@lazarz.pl).

Do sprawy wrócimy.

Aktualizacja 04.04.2017: Sprawą zajęła się już Straż Miejska.
Sprawę skierowaliśmy do ZM GOAP - w dniu wczorajszym na miejscu pojawił się inspektor kontroli ZM GOAP. Poprosiliśmy o wskazanie osoby odpowiedzialnej za te zaniedbania ze strony firmy, która obsługuje ten sektor - wyjaśnia Przemysław Piwecki, rzecznik Straży Miejskiej.


Fot: Joanna Mierzejewska
Zdjęcia przesłane przez naszą Internautkę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Przepełnione śmietniki na Arciszewskiego

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (5)

05-04-2017 11:12:21
morlock
@ Wszyscy Tu postujący. Problemy zaczęły się w momencie wprowadzenia "reformy śmieciowej". Bynajmniej nie wnikam kto, za co, komu za ile i dlaczemu. Totalna porażka organizacyjna indolentnych "władcuf śmieci" w UM. @Negatyw Też jestem ciekawy jak zareagują. UWAGA: wysmęcę się teraz bo tak mam - raz spóźniają się z opróżnianiem szkła (to nagminne), po "drugo" od kwartału również ewidentnie spe***lili wywóz plastików/metali.
04-04-2017 13:41:59
m
Mieszkam tam i obiektywnie patrząc to w tej okolicy mieszkają syfiarze i brudasy. I na dowód mam bardzo dużo zdjęć, chętnie je podeślę do Pana redaktora. Codziennie w windach stoją puste butelki po"malpkach" i piwie. Ulotki walają się po całym korytarzu, na korytarzach stoją stare graty, dodam tylko że w bloku mamy etatowyh zbieraczy złomu, więc znoszą go do piwnicy, przed blokiem rozbierają pralki, lodówki i kuchenki gazowe, robiąc przy tym niemiłosierny bajzel.
04-04-2017 11:23:30
M.
Kasprzaka - ten sam widok. Może inaczej, tak samo to wygląda w domach SM, w prywatnych kamienicach sąsiadujących z naszymi, śmieci uprzątnięte. A pani z administracji zdziwiona, że bałagan, nic nie widziała i w najbliższych dniach wyśle kogoś, żeby zrobił zdjęcie...
04-04-2017 07:39:48
Negatyw
Ciekawe, jakie kroki poczynią bez-RADNI... (!!!!!).
03-04-2017 19:50:39
Amicus
To nie tylko Arciszewskiego... Rynek Łazarski, okolice Kącika, śmietniki za deskami... Oj można by mnożyć te miejsca. Moim zdaniem jest gorzej i Łazarz tonie w śmieciach...

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
XXXVIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

14

gru

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
IX Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

15

gru

I Liceum Ogólnokształcące ul. Bukowska 16
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-13:30

17:00
Rynek Łazarski
Granie na straganie czyli Świąteczny Rynek z Dziewiątką

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl dla dzieci "Kot w butach" w wykonaniu Teatru Krokodyl

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: