Zbigniew Wodecki będzie świętować w Sali Ziemi swój jubileusz
20-03-2017 12:54   Redakcja
Swoją przygodę rozpoczął w wieku 5 lat. Jego największe przeboje to "Pszczółka Maja" czy "Chałupy welcome to". W środę wieczorem Zbigniew Wodecki wystąpi w Sali Ziemi MTP.

Trudno powiedzieć ile pokoleń wychowało się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego. Któż z nas nie zna przebojów "Chałupy welcome to", "Zacznij od Bacha" czy "Pszczółki Mai"?! Pewne jest, że w dorobku artysty znajdzie się coś dla każdego.

Zbigniew Wodecki swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. W trakcie swojej kariery na scenicznej śpiewał z absolutną większością polskich gwiazd. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych.

Jest laureatem wielu nagród i festiwali. "Śpiewający muzyk", jak sam o sobie mówi, jest postacią niezwykle elastyczną i kreatywną. To wyróżnia artystę spośród setek muzyków, którzy pojawiają się i znikają, a ich kariera trwa jeden sezon. Zbigniew Wodecki nie schodzi ze sceny od wielu lat i...nie planuje.

Zbigniew Wodecki w jubileuszowym koncercie wystąpi 22 oraz 23 marca w targowej Sali Ziemi. "Mój Jubileusz" będzie występem uświetnionym największymi przebojami artysty. Muzyk zaprosił na tę okazję wspaniałych gości, w tym Zdzisławę Sośnicką, która powróci na scenę po 8-latniej przerwie. Całe wydarzenie uświetni prowadząca Olga Bończyk.

Koncert "Zbigniew Wodecki Mój Jubileusz" odbędzie się w środę i czwartek (22 i 23 marca) o godz. 19:00 w Sali Ziemi MTP. Bilety w cenie od 50 do 150 zł można kupić na stronie www.tixer.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na ten koncert.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:
W którym roku Zbigniew Wodecki zadebiutował na festiwalu w Opolu?
Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl najpóźniej dziś (tj. do poniedziałku, 20 marca 2017) do godz. 23:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na środowy koncert: Zbigniewa Wodeckiego.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 21.03.2017 godz. 00:04: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy od Państwa aż 68 zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko dwa zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następującym osobom:
• Katarzyna Malska
• Kajetan Łapczuk
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

sty

17:30
Biuro Rady Osiedla Święty Łazarz - Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych (bud.B) ul. Wyspiańskiego 27
XXXIX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
- porządek obrad

27

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Nabożeństwo z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
Kazanie: ks. Tomasz Siuda, kościół rzymskokatolicki

28

sty

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ

17:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie
007 James Bond Live! - koncert

30

sty

do 02-02-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Budma - Międzynarodowe Targi Budownictwa
Intermasz - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego
Ifratec - Międzynarodowe Targi Technologii i Materiałów dla

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: