Zbigniew Wodecki będzie świętować w Sali Ziemi swój jubileusz
20-03-2017 12:54   Redakcja
Swoją przygodę rozpoczął w wieku 5 lat. Jego największe przeboje to "Pszczółka Maja" czy "Chałupy welcome to". W środę wieczorem Zbigniew Wodecki wystąpi w Sali Ziemi MTP.

Trudno powiedzieć ile pokoleń wychowało się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego. Któż z nas nie zna przebojów "Chałupy welcome to", "Zacznij od Bacha" czy "Pszczółki Mai"?! Pewne jest, że w dorobku artysty znajdzie się coś dla każdego.

Zbigniew Wodecki swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. W trakcie swojej kariery na scenicznej śpiewał z absolutną większością polskich gwiazd. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych.

Jest laureatem wielu nagród i festiwali. "Śpiewający muzyk", jak sam o sobie mówi, jest postacią niezwykle elastyczną i kreatywną. To wyróżnia artystę spośród setek muzyków, którzy pojawiają się i znikają, a ich kariera trwa jeden sezon. Zbigniew Wodecki nie schodzi ze sceny od wielu lat i...nie planuje.

Zbigniew Wodecki w jubileuszowym koncercie wystąpi 22 oraz 23 marca w targowej Sali Ziemi. "Mój Jubileusz" będzie występem uświetnionym największymi przebojami artysty. Muzyk zaprosił na tę okazję wspaniałych gości, w tym Zdzisławę Sośnicką, która powróci na scenę po 8-latniej przerwie. Całe wydarzenie uświetni prowadząca Olga Bończyk.

Koncert "Zbigniew Wodecki Mój Jubileusz" odbędzie się w środę i czwartek (22 i 23 marca) o godz. 19:00 w Sali Ziemi MTP. Bilety w cenie od 50 do 150 zł można kupić na stronie www.tixer.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na ten koncert.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:
W którym roku Zbigniew Wodecki zadebiutował na festiwalu w Opolu?
Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl najpóźniej dziś (tj. do poniedziałku, 20 marca 2017) do godz. 23:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na środowy koncert: Zbigniewa Wodeckiego.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 21.03.2017 godz. 00:04: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy od Państwa aż 68 zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko dwa zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następującym osobom:
• Katarzyna Malska
• Kajetan Łapczuk
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
17

lis

do 18-11-2017
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

lis

10:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Warsztaty klarnetowe z dr Kornelem Wolakiem

10:50
ul. Kolejowa 37
Gratowóz - Mobilny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
w godz. 10:50 - 11:20

11:30
ul. Jarochowskiego przy Sczanieckiej
Gratowóz - Mobilny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
w godz. 11:30 - 12:00

19:00
Scena Robocza - centrum teatów niezależnych ul. Grunwaldzka 22 (wejście od Matejki) (budynek dawnego Kina Olimpia)
Premiera spektaklu "Rodzina" w wykonaniu teatru Circus Ferus

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: