Zbigniew Wodecki będzie świętować w Sali Ziemi swój jubileusz
20-03-2017 12:54   Redakcja
Swoją przygodę rozpoczął w wieku 5 lat. Jego największe przeboje to "Pszczółka Maja" czy "Chałupy welcome to". W środę wieczorem Zbigniew Wodecki wystąpi w Sali Ziemi MTP.

Trudno powiedzieć ile pokoleń wychowało się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego. Któż z nas nie zna przebojów "Chałupy welcome to", "Zacznij od Bacha" czy "Pszczółki Mai"?! Pewne jest, że w dorobku artysty znajdzie się coś dla każdego.

Zbigniew Wodecki swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. W trakcie swojej kariery na scenicznej śpiewał z absolutną większością polskich gwiazd. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych.

Jest laureatem wielu nagród i festiwali. "Śpiewający muzyk", jak sam o sobie mówi, jest postacią niezwykle elastyczną i kreatywną. To wyróżnia artystę spośród setek muzyków, którzy pojawiają się i znikają, a ich kariera trwa jeden sezon. Zbigniew Wodecki nie schodzi ze sceny od wielu lat i...nie planuje.

Zbigniew Wodecki w jubileuszowym koncercie wystąpi 22 oraz 23 marca w targowej Sali Ziemi. "Mój Jubileusz" będzie występem uświetnionym największymi przebojami artysty. Muzyk zaprosił na tę okazję wspaniałych gości, w tym Zdzisławę Sośnicką, która powróci na scenę po 8-latniej przerwie. Całe wydarzenie uświetni prowadząca Olga Bończyk.

Koncert "Zbigniew Wodecki Mój Jubileusz" odbędzie się w środę i czwartek (22 i 23 marca) o godz. 19:00 w Sali Ziemi MTP. Bilety w cenie od 50 do 150 zł można kupić na stronie www.tixer.pl.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na ten koncert.
Aby zdobyć wejściówkę należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:
W którym roku Zbigniew Wodecki zadebiutował na festiwalu w Opolu?
Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl najpóźniej dziś (tj. do poniedziałku, 20 marca 2017) do godz. 23:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na środowy koncert: Zbigniewa Wodeckiego.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundował organizator koncertu, Sollus Entertainment

Aktualizacja 21.03.2017 godz. 00:04: Rozstrzygnięcie konkursu. Otrzymaliśmy od Państwa aż 68 zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko dwa zaproszenia. "Sierotka marysia" w przeprowadzonym losowaniu przyniosła szczęście następującym osobom:
• Katarzyna Malska
• Kajetan Łapczuk
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu otrzymali powiadomienie e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody.
Zapraszamy do śledzenia portalu lazarz.pl. Już niebawem kolejne konkursy.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

kwi

do 26-04-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Expopower - Międzynarodowe Targi Energetyki
Greenpower - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
Instalacje - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Poznań Media Expo
Securex - Międzynar

24

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Spotkać się między słowami"- wiersze wychowanków Dziennego Ośrodka Adopcyjnego nr 1 w Poznaniu w interpretacji własnej i przyjaciół

25

kwi

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Przez żołądek do kultury cz.5 - Przysmaki z Iranu

26

kwi

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Wernisaż wystawy - Monika Szwed "bez ruch"

27

kwi

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl teatralny dla dzieci "Król Nicnierobię" w wykonaniu Teatru Krokodyl
Wstęp wolny
Spektakl będzie tłumaczony na język migowy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: