Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Biblioteka na Lodowej znów otwarta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Biblioteka na Lodowej znów otwarta
07-01-2017 21:35   Janusz Ludwiczak
Czytelnicy mogą znów wypożyczać książki z Biblioteki Raczyńskich przy Lodowej. Zakończył się remont, który polegał na wymianie okien.

Przez ostatni miesiąc Filia nr 4 Biblioteki Raczyńskich przy ul. Lodowej 4 była zamknięta z powodu remontu. Wymieniane były okna. Od tego tygodnia placówka jest znów do dyspozycji czytelników.

Filia nr 4 Biblioteki Raczyńskich przy ul. Lodowej 4 posiada księgozbiór ok. 68 tysięcy woluminów, w tym bogate publikacje historyczne, biografie, listy, pamiętniki, literaturę piękną, lektury szkolne, książki popularnonaukowe ze wszystkich dziedzin wiedzy, a także multimedia - filmy na DVD. W czytelni możemy również przeczytać codzienne gazety, tygodniki, miesięczniki i inne czasopisma. Podczas Dni Łazarza w bibliotece odbywają się spotkania autorskie. Filia posiada również dostęp do internetu.

To nie jedyna Biblioteka Raczyńskich na Łazarzu. Filia dla dorosłych znajduje się jeszcze przy ul. Arciszewskiego 27 (od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00).

Dzieci mogą korzystać z filii nr 2 przy ul. Dmowskiego 37 oraz filii nr 23 przy ul. Hetmańskiej 41 - w poniedziałki, środy i piątki od 11 do 17 oraz we wtorki i czwartki od 9:00 do 14:30, a także z placówki przy ul. Arciszewskiego 27 (filia nr 46) od poniedziałku do piątku w godz. 9 -19.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: