Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "Dziewięćdziesiątce" otwarto Artoretum - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "Dziewięćdziesiątce" otwarto Artoretum
17-10-2016 01:39   Janusz Ludwiczak
Pod hasłem "Ogrody sztuki - Artoretum - rzeźbione gestem, szkicowane słowem, pędzlem malowane, muzyką śpiewane" odbył się piknik ekologiczny na terenie Szkoły Podstawowej nr 90.

Piknik ekologiczny rozpoczął się krótkim programem artystycznym, nawiązującym do twórczości Henryka Sienkiewicza, jaki przygotowali uczniowie "Dziewięćdziesiątki".

W programie przygotowano również warsztaty i zabawy dla dzieci, kiermasz ogrodniczy, a także wspólny grill. Nie zabrakło również prelekcji "Jesień w ogrodzie" i "Ogród bez chemii", pokazów florystycznych. Przeprowadzona została zbiórka makulatury i elektrośmieci.

Najważniejszym punktem programu było otwarcie Artoretum, czyli szkolnego ogrodu, który powstał przy boisku.

Piknik wpisany został w realizację tematu roku "Być jak oni - w poszukiwaniu bohaterów", którego celem będzie utworzenie skweru im. W. Zamojskiego, który Szkoła Podstawowa nr 90 podejmuje razem z Uniwersytetem Przyrodniczym i Uniwersytetem Artystycznym.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: