Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Odkryją fyrtel dolnego Łazarza - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Odkryją fyrtel dolnego Łazarza
30-09-2016 08:56   Janusz Ludwiczak
W sobotę w ramach projektu "Odkryj swój fyrtel - spacer po Łazarzu z przewodnikiem" odbędzie się wycieczka po zakamarkach dolnego Łazarza.

Przewodnicy z grupy PoPoznaniu zapraszają na sobotnią wycieczkę po dolnym Łazarzu.

Celem prowadzonych działań jest odkrycie oraz dostrzeżenie przez mieszkańców ciekawych oraz wartościowych miejsc na terenie Osiedla Święty Łazarz (zwrócenie uwagi m. in. na interesujące przykłady architektury, intrygujące historie oraz barwne postaci związane ze Świętym Łazarzem), co spowoduje docenienie tej części Poznania. Ponadto spacery mają stwarzać możliwości spotkania się mieszkańców oraz wymiany spostrzeżeń i wspomnień dotyczących zwiedzanych miejsc i integrować społeczność lokalną. Promowana będzie również miejska turystyka piesza jako aktywna forma spędzania wolnego czasu oraz Osiedle Święty Łazarz jako obszar atrakcyjny dla współczesnego turysty kulturowego – wyjaśnia Piotr Ciesielski, przewodnik, autor projektu "Odkryj swój fyrtel- spacer po Łazarzu z przewodnikiem".

Spacer rozpocznie się w sobotę, 1 października. Zbiórka o godz. 10:00 i 16:00 przed budynkiem Dworca Zachodniego. Wycieczka finansowana jest ze środków Rady Osiedla Święty Łazarz w ramach konkursu "Łazarskie Inicjatywy Osiedlowe".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: